Biostyl – veletrh zdravé výživy a zdravého životního stylu

cm biostyl

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Mimořádně pestrý program si připravil pro letošek již šestý ročník tradičního veletrhu zaměřeného na zdravou výživu a životní styl – BIOSTYL 2011. V Průmyslovém paláci na Výstavišti v pražských Holešovicích se představí několik stovek vystavovatelů, zaměřených na zdravý a plnohodnotný život či osobnostní rozvoj a pestré volnočasové aktivity.

Vzhledem ke stále rostoucímu zájmu veřejnosti o nové zkušenosti v oblasti životního stylu a duchovních nauk se pořadatelé v tomto roce rozhodli kromě obvyklého propojení ESOTERIKA – BIOSTYL pro rozšíření o další dvě sekce. Vůbec poprvé mohou účastníci veletrhů navštívit výstavní sekci představující trendy ve vzdělávání s názvem EVOLUTION a již potřetí mohou zhlédnout i nakoupit produkty a služby rovněž na veletrhu ECOWORLD věnovaném ekologii.

Na více než 14 pódiích se mohou návštěvníci ve dnech 8. – 10. dubna těšit na příliv čerstvé jarní energie v podobě přednášek, ukázek mnoha tradičních a zároveň progresivních produktů, které bude možné rovněž zakoupit. Nebude chybět ani bohatý doprovodný program pro celou rodinu či speciální sekce především pro muže podnikatele Inner Winner s možností osobního setkání s významnými osobnostmi ze světa byznysu, kultury nebo politiky.

Přes 300 vystavovatelů představí své výrobky a služby z oblasti zdravé výživy, textilu, kosmetických a léčivých produktů anebo relaxačních pobytů. Dále zájemce seznámí se současnými možnostmi vzdělávacích kurzů, ale také s nejnovějšími přístroji a ekologickými produkty. Zastoupena bude celá škála značek od nejlevnějších po luxusní výrobky. Kromě produktové nabídky přinesou veletrhy v rámci doprovodného programu desítky přednášek a besed s předními světovými odborníky na různá témata, předváděcí akce a interaktivní programy, díky kterým si návštěvníci mimo jiné vyzkouší nové poznatky v praxi.

BIOSTYL reprezentuje zastřešující sekci celého veletrhu, nabídne ale i vlastní různorodý program. Jako velké lákadlo připravuje Farmářské tržiště Praha atraktivní bio tržiště o několika desítkách stánků. Příznivci kvalitních potravin budou moci nejen nakupovat, ale také ochutnávat. V rámci široké nabídky produktů nebude chybět například zelenina, byliny, sýry, uzeniny, biovepřové či biohovězí nebo čaje, vína, pálenky a mnoho dalšího. S vařením a potravinami rovněž souvisí chystaná cooking show populárního (a pro někoho kontroverzního) kuchaře Zdeňka Pohlreicha, který v sobotu 9. dubna předvede své kulinářské kousky z bioproduktů značky Natur*Pur ze sortimentu společnosti INTERSPAR, generálního partnera BIOSTYLU.

Jako hlavní host letošních veletrhů byla přizvána mezinárodně uznávaná osobnost a vedoucí sebepoznávacích seminářů, Američanka Mabel Katz. Během dvou přednášek jak v InnerWinner, tak na hlavním pódiu zasvětí své posluchače do tajů starodávného havajského umění Ho´oponopono, které spočívá v nalezení klidu a duševní rovnováhy rozpouštěním bloků, jež si sami vytváříme. V neděli začíná její dvoudenní placený seminář v Praze na Žofíně.

Mezi další programová lákadla patří kupříkladu Bio módní přehlídka českých návrhářů. Po přehlídkovém mole se projdou modelky v ekologicky a eticky vyráběných oděvech z materiálů jako biobavlna, biolen a mírumilovné hedvábí. Představí jak praktické, tak ryze fashion kousky z designových dílen.

Zájemci, kteří se budou chtít dozvědět něco o nejnovějších neurologických poznatcích o fungování lidského mozku a vyzkoušet si je v praxi, nesmějí chybět při Firewalkingu. Mohou se přijít na vlastní kůži přesvědčit, že chůze po rozžhaveném uhlí na 500°C je úplná hračka. Zábavu z jiného soudku nabídnou Ozvěny Ekofilmu a festivalu Jeden svět. K dispozici bude na výběr řada dalších filmů, navíc snímek s názvem Tuning In v úplné premiéře.

Veletrhy pořádá společnost Felicius Media, partnerem veletrhů je Incheba Praha. Generálním partnerem veletrhu BIOSTYL je společnost INTERSPAR, odborným garantem je PRO–BIO Svaz ekologických zemědělců ČR. Odborným partnerem veletrhu Ecoworld je CENIA – česká informační agentura životního prostředí, partnerem veletrhu je společnost Nano Energies Trade. Generálním partnerem veletrhu Evolution je společnost Inner Winner, partnery jsou společnosti EduCity, Top Vision, ČSRLZ, HR Forum. Hlavním mediálním partnerem veletrhů je Tiscali.cz.

Veletrhy Biostyl, Esoterika, Evolution a Ecoworld 2011

BIOSTYL – 6. ročník veletrhu zdravé výživy a zdravého životního stylu
ESOTERIKA – 7. ročník veletrhu alternativního životního stylu
ECOWORLD – 3. ročník veletrhu ekologie a trvale udržitelného rozvoje
EVOLUTION – 1. ročník veletrhu vzdělávání a osobního rozvoje

Výstaviště Praha – Holešovice
Průmyslový palác, Venkovní plocha
170 90 Praha 7 – Holešovice

Otevřeno:

pátek 8.4.2011 10:00 – 18:00
sobota 9.4.2011 10:00 – 18:00
neděle 10.4.2011 10:00 – 17:00

Pořadatel: FELICIUS MEDIA s.r.o. ve spolupráci se společností INCHEBA PRAHA spol. s r.o.