Vliv přírodních látek na hypertenzi a hypotenzi

cm tlakomer

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Chemické rádoby „léky“ ovlivňující krevní tlak působí jednostranně a slepě. Například antihypertenziva dál snižují krevní tlak i v situaci, kdy už je normální nebo nižší. Zato některé tradiční přírodní látky působí zcela jinak. Napomáhají tělu (jemnějším a šetrnějším způsobem než chemie) navodit optimálnější stav krevního tlaku bez ohledu na to, jakým směrem došlo k výkyvu.

Takže by se správně nemělo tvrdit, že nějaké produkty snižují krevní tlak. Jde o nepřesné pojmenování toho, jak řada produktů k tomu určených funguje. Zvykněme si raději na přesnější výraz, že některé přírodní látky pomáhají krevní tlak OPTIMALIZOVAT. A takových překvapujících rozdílů mezi chemickou a přírodní medicínou stále přibývá.

Důvody se dočtete zde:

Například přírodní látka cordyceps, který kromě jiného také OPTIMALIZUJE například krevní tlak – takže lze tentýž produkt použít u hypertenze i hypotenze.
Podobně funguje přírodní látka maca – např v produktech:

Podobné nedorozumění bude nejspíše u produktů s obsahem gravioly (anony ostnité) např. v produktu Graviola, u níž se zatím uvádí působení proti hypertenzi a to vyvolává obavy u lidí s nižším krevním tlakem.

Jenže mezi uváděnými účinky se uvádí mimo jiné působení proti únavě, proti mdlobám a pro zvyšování životní vitality. Nedovedu si představit, že při těchto účincích by graviola dál snižovala tlak i při hypotenzi a předpokládám, že i u ní půjde o OPTIMALIZACI krevního tlaku.

Je to nejspíše jen otázka času, než nám tento předpoklad potvrdí přímé zkušenosti našich klientů z poradny přírodní medicíny.

Přírodní medicína je prostě vyšší forma uzdravování těla od chronických potíží těla i Duše. Sebe-uzdravování napojením se na Kosmické Zdroje je level ještě mnohem vyšší, ale o tom zase někdy jindy.