Víte, že žralok netrpí rakovinou?

cm zralok

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Ano, je to tak – žralok nikdy netrpí rakovinou, protože je na to od přírody vybaven silnou imunitou.  Na téma rakoviny a jiných onkologických onemocnění bylo napsáno mnoho článků a není nutné zde znovu opakovat a zdůrazňovat, že sdělení onkologické diagnózy je vždy nečekaná zpráva, která každému změní život.

Ano, vlivem prostředí, ve kterém žijeme, počet onkologických případů velmi přibývá. Taky je známá skutečnost, že úspěšnost léčby závisí na stádiu, ve kterém se na nádor přijde, tzn. čím dříve, tím lépe. Samozřejmě je nejlepší se s touto nemocí nepotkat vůbec, ale když už přišla, tak je důležité se nevzdávat a bojovat!

V současnosti se medicínsky bojuje s rakovinou a jinými nádory buď radioterapií (ozařováním) nebo chemoterapií (aplikací chemických látek). Obě metody jsou účinné a lékaři vždy určí tu vhodnější individuálně podle druhu a aktuálního stavu. Úspěšnost léčby onkologických nemocí se stále zvyšuje.

Jenže při obou metodách dostává tělo pořádně zabrat (je to nutné, aby se zničila ložiska) a objevují se nežádoucí vedlejší projevy těchto terapií, které dokáží pacienta dočasně vyřadit z běžné činnosti jako nadměrná únava, zažívací potíže, bolesti hlavy, kožní problémy, úbytek vlasů, … Navíc při těchto terapiích dochází k poškození i zdravých buněk, které se musí znovu regenerovat.

Na potlačení těchto vedlejších projevů se často doporučuje zvýšit dávku antioxidantů formou doplňků stravy. Jenže není antioxidant jako antioxidant.

Již dlouho je na světovém trhu (a několik let taky už u nás) produkt – doplněk stravy, který dokáže významně pomoci při léčbě s rakovinou a až neuvěřitelně potlačit zmíněné vedlejší účinky.

Není to „jen“ silný antioxidant, který dokáže likvidovat škodlivé volné radikály vzniklé při terapii, ale i urychluje regeneraci a usnadňuje opravu poškozených buněk. A navíc značně posiluje oslabenou vlastní imunitu, dodává energii a zmírňuje únavu.

 

 

Squalene

Příznivý účinek žraločí chrupavka při onkologických terapiích byl potvrzen mnoha vědeckými studiemi.

A zároveň bylo prokázáno, a miliony lidí po světě ověřeno, blahodárné působení na snížení rizika výskytu celé řady dalších vážných chorob. Navíc zpomaluje proces stárnutí, zlepšuje vzhled kůže, aj. Užívání představuje i vhodnou prevenci před vznikem onkologických nemocí.

Za několik let přítomnosti tohoto produktu na trhu, který jako výhradní dovozce nabízí firma Australian Remedy, již mnoho zákazníků a lékařů poznalo sílu tohoto produktu, kterým pomohl, v každé kapsli je síla, která Vám pomůže zvládnout a překonat období náročné léčby a přispěje v návratu k normální činnosti.

PŘÍRODNÍ POMOC V BOJI S RAKOVINOU

OD TOHO NEJPOVOLANĚJŠÍHO – OD ŽRALOKA

Jak cenné je Vaše zdraví?

Produkty firmy Australian Remedy Vám nabízí účinnou pomoc.