VIDEO: Prof. Anna Strunecká – křest knihy Jak přežít dobu jedovou?

cm annastrunecka

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Gabriela Filippi moderuje křest nové knihy prof. Anny Strunecké, kterou si paní profesorka nadělila k 70. narozeninám. Kniha je rozdělena do dvou částí – Co nám v době jedové škodí skrytě a nejvíc? a Jak chránit svoje zdraví?. Autorka se vrací k některým tématům ze svých předchozích publikací, jakými jsou Doba jedová, Doba jedová 2, Přemůžeme autizmus a Varovné signály očkování.

Věděli jste například, že Česká republika je primátem v rakovině konečníku a tlustého střeva (trpí jím 90 ze 100000 mužů) – stejně je tomu u hospitalizovaných alkoholiků. Jsme první ve světě ve spotřebě alkoholu a masa. Rakovinou prsu u nás trpí 120 ze 100000 žen. Gynekologové nás straší rakovinou děložního čípku. Prof. Strunecká ve své knize vystupuje proti HPV vakcínám. Gynekologové by se raději měli zaměřit na prevenci. Není totiž tajemstvím, že tyto vakcíny nebyly dostatečně testovány na dětech pod 15 let, přitom těm jsou podávány nejvíce.

Chutě, které zabíjejí

Prof. Strunecká v této knize mluví o aspartamu a glutamátu, umělých potravinářských barvivech a fluoridech, které jsou obsaženy v naší stravě. Výrobci, kteří aspartam používají, dokonce popírají jeho chemické složení, přestože je výzkumníky prokázáno u tisíců pokusných zvířat, že aspartam vyvolává zvýšený výskyt lymfomu, leukemii a dalších nádorů u krys a myší.

Autisté přicházejí

Podle teorie prof. Strunecké je aspartam, glutamát, fluoridy a hliník a nadměrné očkování dětí v době vývoje jejich mozku mohou být příčinou vzniku autismu. V USA zná každý ve svém okolí nejméně jednoho autistu, jelikož ve státech trpí v současné době autismem 1 z 50 školních dětí. Je to horší epidemie než epidemie chřipky. Abychom nedopadli jako v Americe, je třeba si včas uvědomit, co k této epidemii vede.

Najdeme lék na všechny nemoci?

Jak si tedy udržet zdraví? Jako nejúčinnější bojovníky uvádí prof. Strunecká naše sluníčko, vitamín D3, vitamíny B3, B6 a B12, protože ty jsou užitečné v každém věku. Jako opravdu vzácné se objevuje kurkumin z koření kurkuma, kterému s oblibou říká „koření nad zlato“, a které by podle ní nemělo chybět v žádné domácnosti.

Doufáme, že si v této knize každý najde to své.

Knihu Jak přežít dobu jedovou? naleznete v naší nabídce.