Prolomit vlny

cm somavedic

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Léčitel Ivan Rybjanský vynalezl unikátní přístroj, který vypadá jako z vesmíru. Dokáže vyčistit prostředí od geopategoenních zón a elektrosmogu a ještě člověku pomůže naladit se na vyšší frekvence.

Většina lidí je fixována na svých pět základních smyslů a jsou přesvědčeni o tom, že existuje pouze to, co vidí, slyší, cítí nebo na co si mohou sáhnout. Jak bláhová je to představa, dokazuje například aplikace s názvem Architecture of Radio, kterou vytvořil původně pro iPady nizozemský umělec Richard Vijgen a která umožňuje vidět všem zvědavcům neviditelný Wi-Fi signál, jenž nás obklopuje. Jedinečná vizualizace dat založená na světově otevřených sadách dat z vysílačů mobilních operátorů, Wi-Fi a satelitních umístění zahrnuje skoro 7 milionů vysílačů mobilních operátorů, 19 milionů Wi-Fi routerů a tisíce satelitů a ukazuje, jaké – jinak neviditelné – procesy probíhají v prostředí znečištěném informačními entitami. Takzvaný elektrosmog pak především citlivým lidem způsobuje nejrůznější zdravotní potíže, podráždění, únavu a celou řadu vedlejších efektů.

Ivan Rybjanský, původní profesí matematický analytik a programátor, o těchhle vlnách, které se šíří z našich mobilů, tabletů a jiných přístrojů, na nichž jsme se stali závislými, a které jako neviditelná pavučina omotaly naši planetu, ale dobře ví. Před šesti lety proto přešel do protiútoku. „Seznámil jsem se s čínskou medicínou, ájurvédou a postupně jsem přišel na to, že nejde jen o to energii dobíjet, ale je třeba i najít jednotlivé bloky, proč ta energie neproudí, a zkoumat hladiny, úrovně, příčiny,“ vysvětluje 47letý muž, který vyvinul přístroj, jenž tyto vlny dokáže zkrotit. Jmenuje se Somavedic, je vyrobený z polodrahokamů a proslulého českého skla, krásně svítí a připomíná kosmickou loď.

Před patnácti lety ale Ivanovi do zpěvu nebylo. Trpěl agresivní formou lupenky, později se přidal zánět slinivky a lékaři nad ním zlomili hůl – pouze mu taktně oznámili, že mu na téhle planetě již mnoho dní nezbývá. „Zajímavé bylo, že když jsem tehdy ležel v nemocnici a rodina se se mnou přišla rozloučit, moje máti se usmívala. Ona, která je přitom černá kronika a ze všeho je vždy vyplašená. Později mi přiznala, že potkala nějakou kartářku, která jí řekla: rozvede se, onemocní, bude skoro na umření, neumře, naopak se z toho vzpamatuje, najde si novou paní a bude mít ještě syna. Všechno se to splnilo,“ vzpomíná dnes již s úsměvem.

Právě tato krajní zkušenost přivedla absolventa matematiky a fyziky na olomoucké Přírodovědecké fakultě do zcela jiných vod alternativní medicíny a tyto dva zdánlivě nespojitelné světy začal propojovat. „I ty neviditelné jemnohmotné energie se dají spočítat s přesností na desetiny procent a všechno má přesně svůj matematicko-fyzikální model. Z tohoto titulu již chápu, proč mě ten nahoře, když to řeknu takhle, donutil studovat matematiku a fyziku. Je to pro mě dnes velká výhoda.“

Jedna z věcí, na které při svém objevování přišel, byla skutečnost, že při uzdravování jsou důležité takzvané biozóny. „Časem jsem narazil na pana Popelku, jenž uzdravoval pomocí speciálních přístrojů podobných těm našim dnešním. Ale on má ty stroječky založené na elektrofrekvencích – pouští do nich určité frekvence, které škodlivé zóny vyruší. Problém je, že geopatogenní zóny se často kříží, takže je tam těch frekvencí mnohem víc. Proto jsem mu do toho přístroje začal přidávat různé kameny. A asi po roce a půl mi jedna léčitelka poradila: Dej tam jenom kameny, bude to perfektní.“

Takhle nějak vznikl Somavedic. Jde o jakousi destičku s připevněnými drahými kameny do tvaru pyramidy, které jsou zalité v českém skle ze světoznámé lindavské sklárny Ajeto. Díky sklu u kamenů nedojde k mechanickému znečištění, a tak se minerály mohou soustředit na svou práci. Přístroj je navíc připojen do elektřiny kvůli uzemnění a odvádění škodlivin – proto je v něm ještě špetka mědi, palladia a zlata. „Kosmický“ tvar přístroje je zase důležitý kvůli rotaci energie.

Jak to ale celé funguje? Odpradávna je známo, ač to dnes někteří přívrženci myšlenky „co nevidím, to není“ popírají, že každý konkrétní minerál „vibruje“ na určité frekvenci a má schopnost tuto vibraci vyzařovat do okolního prostředí, a tím ho ovlivňovat. To ostatně platí nejen o minerálech, ale i o všem ostatním. Právě u kamenů je tato energie nebývale silná, z čehož do jisté míry vychází i jejich léčebné využití, které se ale obvykle vymezuje jen na použití jednotlivých kamenů. Například na elektrosmog a geopatogenní zóny dobře funguje šungit nebo černý turmalín.

Jenže Somavedic v sobě takových kamenů ukrývá podle typu dvanáct až devatenáct a je sestrojen na principu řízeného uvolnění jejich energie. Pokud totiž konkrétní minerály v určitém přesném rozestavení necháme působit ve společné korelaci, dokážou tyto vzájemně se podporující vibrace pozitivně „vyladit“ okolní prostředí – ať už se jedná o geopatogenní zóny nebo jiné vlivy, které taktéž vibrují v určitém frekvenčním rozmezí. To je dnes již měřitelné a těchto poznatků výrobce využívá pro optimální funkci a nastavení Somavedicu. Do bytu nebo menšího domu je vhodná  Harmonie, ve větších stavbách Medic a v obchodech, kancelářích a na podobných frekventovaných místech Quantum. Pak je tu ještě jeden speciální, Atlantik, jenž je skladbou minerálů a jejich „nastavením“ vhodný pro upravování vody. A nakonec nejsilnější model Medic Uran, který umí vše, co ostatní přístroje dohromady včetně harmonizace vody.

Co tedy můžeme od Somavedicu, jehož název se skládá ze slov soma neboli tělo a vedic neboli indické učení čekat? Přístroj má podle Ivana Rybjanského silné detoxikační účinky, což nemusí být zpočátku příjemné. Člověk může mít třeba problém usnout, bolí ho hlava a podobně. Pak to ale začne… „V první fázi se určitě zlepší kvalita spánku, tak po týdnu. U dětí prakticky okamžitě, ty nemají přece jen takové zátěže. V další fázi se začne tělo zbavovat parazitů a energetických bloků, zprůchodňuje se lymfatický systém – v této fázi může člověk prodělat něco jako chřipku,“ vysvětluje tvůrce, jak probíhá „ladění“ frekvencí a rušení škodlivých zón, ať už těch ze Země, nebo vln z elektroniky. „Po nějaké době je člověk klidnější, má víc energie, nadhledu. Dostane se do větší harmonie a naladí se na jiné frekvence. Každý Somavedic je v podstatě originál a na každého působí trochu jinak. Souvisí to i s jeho osudovou cestou,“ vysvětluje netradiční konstruktér.

Od doby, kdy před šesti lety Ivan Rybjanský vyrobil první kus, se prodalo již skoro 20.000 Somavediců. Skvěle si vede i v Německu, Rusku či Japonsku. „Záleží to na kampani. Když se spustí kampaň a články v alternativních časopisech, vždy to má výrazný efekt.“ Do všech fungujících přístrojů je výrobce – tedy firma pana Rybjanského Somavedic Technologies, která sídlí v severočeských Lovosicích – schopen dodávat průběžně nové a nové frekvence; účinnost garantuje na 5 let, životnost je zhruba 7 až 10 let.

A může Somavedic pomoct i člověku, jenž je jemnohmotnými energiemi či spiritualitou nepolíben a v nic takového nevěří? Ivan Rybjanský si je tak jistý tím, co dělá, že každému říká: Vydržte s hodnocením měsíc, pak mi to můžete vrátit. Dosud se mu jich vrátilo méně než třicet. „Nedávno mi volala jedna paní z Plzně, že by chtěla Somavedic, ale že má problém s manželem, který je skeptický a doma to nechce. Tak jsem jim řekl, že ho můžou kdyžtak do dvou měsíců vrátit. Pán tedy souhlasil. Nakonec mi sám volal a objednal si ještě jeden na chalupu a do práce.“

Celková nabídka přístrojů Somavedic.