PADMA – to nejlepší z Tibetu

kouzlo tibetske mediciny

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Proč zrovna tibetská medicína a její přínos pro zdraví

Tibetská medicína je prastarý tradiční systém, který vnímá lidské tělo jak celek a pracuje na všech úrovních – fyzické, energetické i mentální. Soustředí se na odstranění příčin poruch v lidském těle způsobených nerovnováhou v organismu. K tomu používá hned několik metod. Od úpravy stravovacích návyků přes medikamenty na přírodní bázi až k nejrůznějším druhům terapií. Tibetská medicína a západní medicína se mohou vzájemně velmi dobře doplňovat, zejména při řešení chronických potíží.

Tibetské léčitelství jde cestou poznání vrozeného léčebného potenciálu ukrytého hluboko v nitru každého z nás. Důležitou součástí léčby je nastavení správné diety, změny životního stylu, jakož i podávání přírodních medikamentů na bázi bylin, minerálů, koření apod. Cílem je uvést tělo do rovnováhy tím, že odstraníme příčiny nemocí.

Pro posílení imunity

S přicházejícím jarem nastupuje období prověřující odolnost našeho imunitního systému. Podobně jako v přírodě, i tělo se začíná probouzet ze zimní přestávky. Krev více proudí v těle a vyživuje orgány a jednotlivé buňky. Je to období, kdy dominovala játra a aktuálně žlučník. Slunce rozpouští „zmrzlé mikro krystalky“ Hlenu a produkuje tak více vlhkosti v těle.

Toto období je charakterizováno narůstající sluneční aktivitou, která je v rozporu s naší „chladivou“ energií nahromaděnou v těle přes zimu. To může způsobit oslabení a zánětlivé procesy v těle, např. nastydnutí, chřipku, sinusitidu, artritidu a různé druhy alergií.

Jaké produkty tibetské medicíny jsou v tomto období vhodné? Dnes představíme dva produkty, ty, které by z hlediska tibetské medicíny rozhodně neměly chybět v žádné domácnosti.

PADMA HEPATIB pro jarní detoxikaci

Tato bylinná směs dle originální tibetské receptury DRESUM 3 je naprosto unikátní svým složením! Vrcholák chebule podporuje normální funkci jater& metabolismus lipidů a dýchacího systému. Další dvě přidané byliny Indický angrešt a Vrcholák myrobalánový mají vliv na správnou funkci imunitního systému a trávení ( vylučování, střevní pohyb). Dle TČM harmonizuje CHINTRI (tibetsky “horko jater”). Švýcarská výroba originální tibetská receptura. To je PADMA. 50 let zkušeností v oblasti výroby bylinných směsí dle receptur a formulí Tibetské medicíny.

Více informací k produktu naleznete ZDE.

RESPI AKUT pro uvolnění dýchacích cest

Jak už sám název napovídá, tato bylinná směs dle tibetské receptury O´Su (tibetský výraz pro koriandr) je díky svému složení vhodná k užívání především na podzim a na jaře. Skládá se z pečlivě vybraného a vyváženého většího množství sušených a mletých bylinek a koření. Obsahuje mimo jiné i lékořici, zázvor lékařský a chebuli srdčitou podporující imunitní systém a normální funkci dýchacího systému. Více informací o produktu naleznete ZDE.

Pokud bychom chtěli napsat o všech produktech značky Padma, jeden článek by nám rozhodně nestačil. Tak alespoň ve zkratce.

Kdo je PADMA

Pyšnit se může více než 50letou tradicí v oblasti výroby a distribuce rostlinných přípravků a doplňků stravy založených na tibetské medicíně. V některých evropských zemích je považována za stavitele mostů mezi východní a západní medicínou a její směsi jsou evidované a schválené jako léky. Aktuálně se zaměřuje na produkci švýcarských směsí dle původních originální tibetských formulí v kapslích.

Kompletní nabídku naleznete ZDE.