Napojování se na Kosmické Zdroje 3 – Nekontaktní vnitřní sexualita

cm znaky muz zena

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Napojování se přímo na prapůvodní Klidovou Kosmickou Energii je nejužitečnější prožívat jako tzv. aktivaci hadí síly v pánevním dnu. Přináší prožitky tělesné blaženosti a současně má tato technika i regenerační efekt. Přitom jde (po předchozím nácviku) o zcela nekontaktní vnitřní techniky a tudíž provozovatelné kdekoliv a kdykoliv (v supermarketu, na bruslení, v kavárně…).

K různým varováním ohledně hadí síly:

Hadí síla vůbec není nebezpečná pro člověka, co to má v hlavě alespoň trochu v pořádku. Ublížit může jen psychopatické osobnosti – a taková Duše si stejně nic lepšího nezaslouží. Ale protože kšeft je kšeft a strach je osvědčený obchodní artikl, tak je třeba lidi strašit, aby si s hadí silou nic nezačínali bez pomoci nějakého zkušeného „mistra“ (což samozřejmě nebude zadarmo).

Jak na to samostatně a bez „mistrů“:

Základem je zvládnout samotnou aktivaci pánevního dna + ostatní bandhy + dýchání = což je již samo o sobě cesta k překvapujícímu zlepšení tělesného a duševního zdravotního stavu. Potřebné informace najdete v článcích:

= toto vše se rovnou učte vnímat jako TY, KOSMICKÝ POZOROVATELI, jenž aktivaci pánevního dna pozoruješ ze své pozice uprostřed hlavy (šišinka = třetí oko). Podrobnější info najdete v článku:

Zpočátku se to někomu může zdát složité, ale nebojte se a nevzdávejte se.
Zájemci z naší internetové poradny, co se tomu začali věnovat, prostě čtou tyto návody po chvilkách stále dokola, až jim najednou dojde, jak je to v podstatě jednoduché. (Jedna z klientek takto popsala svou vlastní zkušenost s tímto textem).

Jak se od těchto cvičení postupně dostat až k aktivaci „Hadí Síly“ – to je také jednoduché:

K tomu všemu výše uvedenému postupně přidávat nějakou „normální“, to jest živočišnou, sexuální stimulaci. Zde je bohatý výběr – zpočátku třeba partnerské či své vlastní sexuální masáže, nějakou erotiku z internetu – a od těchto vnějších sexuálních podnětů postupně přecházet k vnitřním stimulacím, jako jsou různé vizualizace – sexuální fantazie či vzpomínky na nejlepší sexuální zážitky. Jak bylo již uvedeno, tyto vnitřní techniky nám umožní věnovat se celo-tělové sexualitě (při napojení se na Kosmickou energii) prostě kdekoliv a kdykoliv – a přitom způsobem, který nikoho nebude pohoršovat. Snad jen s výjimkou účasti na pohřbu či jiné „smrtelně“ vážné události, kdy by Vaše rozjařené oči a výraz nápadné blaženosti přec jen mohly působit poněkud nepatřičně.

Zpět k tématu. Nenechte se odradit případným počátečním neúspěchem, leckdy v souvislosti s nějakým nezdravým sexuálním blokem, o kterém buď už víte, a nebo který čeká ve Vašem podvědomí. Je to jen otázka trpělivého tréninku, aby se vše nevhodné v našem podvědomí zviditelnilo, mohlo být odstraněno a následně, aby každému pravidelně praktikujícímu začaly přicházet potvrzující sexuální prožitky – vycházející z pánevního dna, a nikoliv „jen“ z pohlavních orgánů. S dalším a dalším tréninkem napojování se na Kosmickou Energii pak tato VTĚLUJÍCE SE skvostná, blažená a regenerující energie začne stoupat z pánevního dna. Skvěle ji lze posouvat výš a výš pomocí uddijány bandhy. Postupně ji můžete dostat kamkoliv do těla, aby tam (kromě jiného) mohla pomáhat k lepšímu zdraví.

Toto vše není nic nového pod Sluncem. Jsou prostě jen moderním jazykem popsané prastaré techniky známé již po staletí a je fajn, že i moderní výzkum mozku k tomu přidal potvrzení toho, co si staří mistři ověřili sami na sobě: Orgasmus vzniká v mozku a nikoliv v pohlavních orgánech – ty k němu jen dodávají vnější podnět (pro regenerační účely nahraditelný aktivací pánevního dna) a z mozku se do pohlavních orgánů orgasmus zase zpět promítá – ale nemusí jen do nich !! Je to zase jen otázka tréninku, promítnout tuto vitalizující sexuální blaženost do celého těla, do každé jeho buňky. Nemusí se mít dobře jen ty orgány, původně sloužící „jen“ k rozmnožování.

Prožitek celo-tělového orgasmu ještě není ten nejvyšší level sexuality, co lze při napojování na oba „rodičovské“ Kosmické zdroje prožívat – tím je prožitek sexuality v rozšířeném (transcendentním) stavu vědomí, ale o tom zase někdy jindy.