Myomy, cysty vaječníků, cysty mléčné žlázy a jiné nepříjemnosti v hormonálně citlivých tkáních

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Víme již řadu roků, že myomy, cysty vaječníků, cysty prsní žlázy a jiné nepříjemnosti tkání citlivých na ženské pohlavní hormony jsou léčitelné bez nutnosti operace. První roky našim klientkám spolehlivě mizely po cca půlročním pravidelném užívání ploštičníku. Asi to někomu nebylo vhod, protože přišel úřední zákaz prodeje produktů s dostatečným množstvím účinné látky. To není žádná spiklenecká teorie, to je realita dnešní, naštěstí již pozvolna vymírající spotřební společnosti.

Po několikaleté pauze se k velké radosti objevila nová látka, která má za sebou tak mohutný celosvětový výzkum, že tu nám prozatím nikdo nezakázal. Touto látkou je Indol-3-carbinol, který je obsažen (v nízké koncentraci) ve známých zemědělských plodinách, jako je zelí, kapusta a květák.

Kromě této úžasné schopnosti nahradit operaci domácí samoléčbou má indol-3-carbinol řadu dalších pozitivních účinků pro lidský organismus.

Podrobnější informace najdete zde:

Indol-3-karbinol

Indol-3-karbinol (I3C) jako prevence nádorových onemocnění

Indol-3-karbinol v boji proti viru HPV

Myomy a cysty mají s největší pravděpodobností svůj původ v chronickém překysel-ování organismu. Sumář informací a další odkazy k tomuto tématu najdete zde: Překyselení dokáže poškodit cokoliv v lidském organismu.