Kdo se bojí do plavek, nesmí na dovolenou! Vás se to ale týkat nemusí…

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Podívali jste se do kalendáře a s hrůzou jste zjistili, že za pár dní jedete na dovolenou. Sáhnete do skříně pro plavky a po obléknutí do nich zjistíte, že vám šňůrky či gumičky svírají vaše kypré křivky. Zrcadlo vám našeptává, že takhle by to vypadat nemělo. V hlavě se rozezní alarm: Co teď? Zabýváte se otázkou, jak se rychle stihnete navrátit do formy, abyste celou dovolenou nestrávili raději oblečení do trička. Chce to rychlé řešení, které přináší 5denní bílkovinná ketonová dieta Express Diet.

Rychlé proteinové řešení proti nadbytečným kilům

Express Diet, 5denní bílkovinná ketonová dieta, funguje na principu ketózy, tedy rychlém a efektivním spalování tuků. Pro tělo jsou obvykle primárním zdrojem energie sacharidy, které jsou během 5denní diety Express Diet omezeny, a hlavním zdrojem energie pro tělo se stává uložený tuk. Spalování vlastních tuků spouští metabolická změna neboli ketóza, během níž se produkují tzv. ketóny. Bojíte se, že budete po celou dobu trpět pocitem hladu? Nikoli. Ketóny v mozku účinně tlumí pocity hladu a navozují pocit dobré nálady a energie. Pocit hladu bývá největší problém u ostatních diet, ale ne u této. Při hubnutí jsou navíc tělu dodávány vysoce kvalitní přírodní proteiny.

Opravdu jen 5 dní?

Express Diet se dodržuje po dobu pěti dní, ne méně. Avšak můžete ji držet i déle než 5 dnů, záleží podle individuální potřeby snížení hmotnosti. Doporučujeme dietu držet kontinuálně bez přestávek, aby nedošlo k přerušení ketózy. Ovšem pouhých pět dní stačí, abyste na sobě poznali nějaké výsledky. Nový a unikátní způsob diety má navíc řadu výhod. Kromě toho, že express Diet obsahuje jen 850 kcal/den, ale poskytuje přitom pro tělo všechny potřebné látky jako u normální stravy, navíc nemusíte po dobu hubnutí přidávat na pohybu. Dále se není třeba bát jojo efektu, který vám s držením 5 denní bílkovinové ketonové diety nehrozí. A co je důležité: Express Diet odbourává tuk, ne svalovou hmotu.

Zrození neobyčejné diety od finských vědců

Protože express diet funguje na jednoduchém principu, kdy jíte 4 jídla proteinové diety denně a ty vám poskytnou potřebné živiny, vitamíny, minerály a stopové prvky jako běžná strava, nepotřebujete na pomoc výživového poradce, vše zvládnete sami. Za novou metodu hubnutí vděčíme Harvardské univerzitě, na jejich výsledcích pak finští vědci vytvořili 5denní dietu. Express diet tvoří i přes svou jednoduchost nutričně vyvážený jídelníček. Sami si můžete ověřit její účinky.