KDO BY NEMĚL RÁD CHRYZOKOL?

CHRYZOKOL e1635141849445

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Laskavý harmonizátor, ochránce klidu a míru, spasitel proviněných… mocný a magický chryzokol:

» receptivní
» pod vládou Venuše
» ve znamení Blíženců, Býka, Vah, Střelce a Vodnáře
» náležící k čakře srdce (4.), třetího oka (6.) a podle potřeby i všem ostatním

Chryzokol je neprůhledný křemičitan pyšnící se fantaskními zeleno-modro-tyrkysovými zonálními přechody, ze kterých až oči přecházejí. Získá si vás na první pohled, protože připomíná teplé moře Pacifiku lákající spočinout, vzdát se vší urputnosti a prostě jen být.

KRÁSA, LÁSKA, HARMONIE

Chryzokol je velmi podporující kámen, který dokáže změnit pohled na věc. Zvláště pak pohled na sebe sama. Pomáhá jemně zvyšovat sebedůvěru, oceňovat svoji osobitost a své tvůrčí schopnosti. Podněcuje v člověku touhu žít zdravý naplněný život v souladu s přírodními zákonitostmi a svou troškou přispět světu něčím pozitivním. Chryzokol zvyšuje cit pro planetu Zemi a její potřeby, však je stejně tak jako ona zeleno-modrý. Posiluje ekologické smýšlení a tendenci nebrat si víc, než potřebuji. Díky chryzokolu si můžeme daleko lépe uvědomit sebe sama a své spojení se světem, ve kterém žijeme. Pomáhá nacházet pozitivní motivaci k životu na Zemi a vlastní tvorbě. Chryzokol prostě nenosí lidé, kterým je to všechno jedno…

STIMULACE TŘETÍHO OKA

Tento kámen velmi zvyšuje vnímavost, vnitřní moudrost a duchovní vhled. Učí nás rozvážnosti a schopnosti rozpoznat, kdy je dobré promluvit a kdy je lepší mlčet. Chryzokol je ideální pro přednášející a učitele, neboť podporuje schopnost vidět podstatu bez iluzí a emocionálního zabarvení, sjednocuje analytickou a iracionální složku v nás a pozdvihuje vědomí do vyšší nadsmyslové roviny.

JEMNOST, KLID A MÍR

Mírné zemité, ale vytrvalé působení chryzokolu celkově tiší emoce, uvolňuje nervové napětí, odstraňuje bolesti hlavy a přináší klid, pohodu a vyrovnanost. Kámen zlepšuje schopnost soustředění a zklidňuje roztěkané myšlenky. Velice jemně pomáhá rozkrýt potlačované emoce a uvidět jejich podstatu, přijmout je a propustit. Díky němu se zbavujeme iluzí a destruktivních citových programů, protože podporuje spojení s vyšším Já. Dovoluje nám laskavě uvidět, že naše negativní nálady jsou zbytečné a jak je malicherné na nich lpět. Je vnímán jako ochránce duševního míru už od pradávna a všechny prameny se shodují, že má vliv na rozpouštění pocitu viny. No, kdo by ho pak neměl rád?

Chryzokol je také univerzální harmonizátor vztahů, které prohlubuje a upevňuje. Přináší nadhled v krizových situacích, trpělivost, toleranci a upřímnou ochotu vytvářet příjemnou atmosféru. Prostě a jednoduše zvyšuje schopnost milovat.

Mgr. TEREZA VIKTOROVÁ

zdroj: www.energy.cz