Jasnovidka Klára Klarity Skálová: „Když se nedaří, je to pojistka Vesmíru.“

Klara Karity Skalova

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Evolucionářka, mentorka a neo-vědma je již podruhé hostem Celostní medicíny. Po velkém úspěchu, který loni u našich čtenářů sklidila, jsem Kláře nyní položil tři rychlé otázky na nelehká témata: dlouhodobý neúspěch, únavná nemoc a jak být v míru při současné válce.

Kláro, co dělat, když se nedaří? Například někdo dlouhodobě nemůže zhubnout; jiný má dlouhodobě problémy ve vztahu nebo nemůže nikoho najít či má dlouhodobě mizerný plat. Všichni tito jedinci už toho mnoho vyzkoušeli, a stejně se jim v životě nedaří. Jak z toho ven?

Možná bych trochu zjednodušila otázku, aby na ni bylo možno odpovědět dříve než za hodinu, což běžně trvá přenos, hovor se mnou.

V zásadě je nutné si uvědomit, že nedaření je vlastně takovou pojistkou Vesmíru. Takovou kontrolkou, že je něco mimo svou přirozenost, že něco nechápu, nebo si o tom smýšlím chybně. Často si nepochopení přinášíme z rodiny i našich minulých životů, ale ani to není špatně, jen vlastně poznáváme sami sebe, a to bez výzev nelze. Poradila bych jim přestat zkoušet a udělat to, co je opravdu potřeba, a to bývá vynést pravdu na povrch. Velmi účinné je i navyšování vibrací, tam totiž spousta věcí najednou fungovat začne.

Tady se nemohu, k té první otázce, ještě nezeptat: Jak se to dělá? Jak může kdokoliv ze čtenářů „vynést pravdu na povrch“ a navýšit si vibrace?

Pravda je podle mých zkušeností ukryta v duši, srdci každého z nás. Existují jedinci, kteří, už díky svým skutkům k pravdě nemohou. Jejich lidství zmizelo. To ale není váš případ, pokud tohle dokážete číst. Jde o to, že v sobě neseme energie a informace až 7 generací předků, výchovu i vzorce kolektivního vědomí. To vše nám brání uvidět, kým jsme sem přišli být. A to já s lidmi nacházím. Jejich sílu, potenciál i důvody inkarnace. Jak se navyšují vibrace? Vlastně návod je jednoduchý, všemu kolem sebe říkej, že to miluješ, usmívej se a buď vděčný. Tvůj život se změní. Jen je to tak jednoduché, že se to lidem dělat nechce. Je pravdou, že nám často brání i role, traumata a přesvědčení a tam nastupuje s moje poslání a přenos.

Co poradíš v situaci, má-li někdo chronický únavový syndrom/boreliózu, a nemůže ani chvíli za den meditovat/modlit se/cítit vděčnost, jak mu je blbě, třeští ho hlava atd. Jenom je těmto lidem zle. Jak to zvrátit a odrazit se ode dna?

Začnu trochu ze široka, abych vykreslila obrázek propagovaného modelu ve společnosti, kde výkon je nadřazen radosti ze života.
Pokud jedu na maximum, dávám motoru pěkně zabrat, přehřívám brzdy, nedolívám olej, půjčuju se šéfovi, který mě taky pěkně vymáčkne, jsem bez servisu… a mohu pokračovat ještě na pár stran. Jak se asi bude můj místní jízdní prostředek cítit? Bude mi důvěřovat, až ho zase vytáhnu ze servisu rovnou do závodu? Asi ne.

A tak se zeptej se toho bezmocného v sobě, co jsou jeho priority? Kam soustřeďuje svou pozornost?

Co tou nemocí získává a kam by se rád dostal? Tam je odpověď. S každým, kdo má odvahu zjistit pravdu, se s láskou, radostí a úctou ráda ponořím do cesty nalezení jeho pohnutek k vytvoření těchto symptomů. Každý jsme unikátní a ani zde není přesný návod, jak z toho ven. Někdo bude potřebovat jít pomalu a meditovat denně minutu, jiný rád projde pobytem ve tmě a kvantovým skokem do zdraví. Každopádně cesta začíná přijetím probíhající situace. Na to odkazuje i můj prodejní slogan: Řekni mi, kam jdeš, a já Ti řeknu, kde stojíš.

V akutním stádiu bezmoci, bych se určitě soustředila na každý moment, kdy cítím zlepšení stavu i jen o milimetr a ten prodlužovala svou pozorností.

Jak si udržet vnitřní mír navzdory probíhající válce? Jak s tím být v pohodě?

Poznat sám sebe, je cesta k vnitřnímu míru. Když žiju v míru uvnitř sebe, pouštím mír i ven.

Nynější situace, stejně jako vždy pouze reflektuje vztah nás samých ke svému nitru. Spousta lidí už ani žádné takové rozpory v realitě nevidí… Kdežto někteří jsou rádi, když se mohou na energii konfliktu přiživit.

Jen taková řečnická otázka. Pokud se hádají tvoji sousedé, posíláš jedné straně zbraně a pomoc? Nebo si radši žiješ svůj život s otázkou, pokud to vidím, jaký konflikt mám v sobě já?

Buď v pohodě sám se sebou, smrtelností těla a nesmrtelností duše a směj se.

Kláro, moc Ti děkuji za rozhovor.
Webová stránka Kláry Skálové: www.klarity.cz
Jiří Hamerský