GRANÁT JE KÁMEN VÍTĚZŮ

granat e1635151986681

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Neúnavný a vášnivý vůdce, pokořitel všech překážek, mistr odvahy a zdánlivě nemožného… mocný a magický granát

» projektivní
» pod vlivem Marsu
» ve znamení Lva, Skopce a Štíra
» náležející k 1. (kořenové) a 4. (srdeční) čakře

ENERGETICKÁ KONZERVA Z ČECH

Pod názvem granát se skrývá armáda celkem 12 samostatných minerálů, které se vyskytují snad ve všech možných barevných variacích kromě modré. Jsou to velmi tvrdé křemičitany s příměsí různých chemických prvků, které právě mění jejich výslednou barvu. Největšího věhlasu mezi nimi se však už odedávna dostává granátu, druhým jménem pyrop, který má barvu holubí krve a říká se mu také český granát. Hojně se vyskytuje na jižních svazích Českého středohoří. A stále je tam k nalezení. Ještě že tenkrát, v 18. století, Marie Terezie zakázala vyvážet ho z Čech… Granát ubezpečuje, dodává sílu, odvahu a přesvědčení, že to, co leží přede mnou, jednoznačně zvládnu. Otevírá naše tajné a skryté energetické zásoby pro dokončení všech našich záměrů. Naplňuje neochvějnou vášní a touhou jít vpřed s plným nasazením a sebedůvěrou, i když situace nevypadá vůbec růžově. Podněcuje kuráž, takže prosím, nevyvážet!

KRIZE JE VÝZVA

Granát dodává základní energii, ukotvuje energetický systém, jaksi vrací pevnou půdu pod nohama. Nedovolí člověku umdlévat, vzdávat se či pochybovat, v naleštěné marsovské zbroji tlačí člověka vpřed a rozdmýchává oheň jeho vášně, díky kterému můžeme jasně prohlédnout, že všechny překážky, krize a nezdary jsou jen příležitostí k tomu dostat se do ještě lepší formy. Granát je kámen vítězů. Je to rozbuška na konci páteře, která umí vyburcovat k tomu žít svůj život do poslední kapky krve. Probouzí v nás nadšení a odvahu ubírat se cestami, kterými dosud nikdo neprošel.

AŽ DO KONCE

Granát ale kromě ohnivé síly především podporuje vytrvalost a schopnost dotáhnout započaté do konce. Pomáhá překonat zábrany v nás, které nám nedovolují uvěřit, že jsme schopni velkých věcí. Učí opravdové lásce a oddanosti k sobě, svým záměrům a předsevzetím, ale zároveň otevírá srdce a pomáhá vidět podstatné. Granát je kamenem vášnivé, věrné, oddané a vytrvalé lásky, vyživující srdce okouzlením ze všeho živého, co nás obklopuje a čeho jsme i my nedílnou součástí…

SRDEČNÍ ZÁLEŽITOST

Červený granát aktivuje celý organismus povzbuzováním činnosti srdce, reguluje krevní oběh i tlak a podporuje tvorbu červených krvinek. Pomáhá při impotenci psychického původu… a jak by ne… vždyť z každého bez rozdílu udělá sebevědomého mustanga, kterému v žilách vře vášnivá touha po životě. Čili granát v kapse to jistí!

Mgr. TEREZA VIKTOROVÁ

zdroj: www.energy.cz