Dobijte si baterky, buďte fit

cm zena listi

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Chybí vám energie a nálada, cítíte se přetížení a unavení? Vkrádá se vám do hlavy splín a podzimní deprese? Pak udělejte službu svému organismu a dodejte mu coenzym Q10 –  prospěšnou přírodní látku, která má pozitivní vliv na zdraví srdce a cév a na obnovu energie v buňkách.

coenzym Q10 je nutný pro naši veškerou produkci energie. Vyskytuje se například v některých potravinách a do 30 let věku si jej tělo vyrábí samo. Tato schopnost se ovšem s věkem snižuje, a proto je vhodné, abychom jej do našeho organismu průběžně doplňovali. Coenzym Q10 se v malém množství nachází v rostlinách, hlavně ve špenátu, výhoncích vojtěšky, bramborách a sójových bobech. Ovšem nejsnazším a nejrychlejším řešením je doplňovat jej průběžně pravidelným užíváním vhodných a účinných doplňků stravy. Ideální je zvýšit současně také příjem vitamínu E a Omega-3 nenasycených mastných kyselin, které posilují účinnost coenzymu Q10.  Vitamín E mimo jiné napomáhá zpomalovat proces stárnutí a Omega-3 nenasycené mastné kyseliny jsou důležité pro udržení dobrého psychického zdraví a působí na zdravý rozvoj mozku a nervové soustavy. A právě kombinaci všech tří těchto látek obsahuje coenzym  z unikátní řady Da Vinci Academia.

Přípravek obsahuje extra vysoké množství coenzymu a povzbudí váš organismus maximálním možným účinkem. Coenzym  je vhodný pro všechny, kteří potřebují takzvaně „dobít baterky“. Díky skutečně vysokému obsahu coenzymu Q10 se hodí obzvlášť pro lidi s náročným zaměstnáním anebo pro všechny, kteří jsou nuceni denně podávat vysoké výkony a jsou často vystaveni stresu.

Přípravek coenzym  dodává energii, má pozitivní vliv na zdraví a správnou činnost srdce a na správně fungující metabolismus. Je maximálně silný a účinný. Jeho denním užíváním se v těle vytvoří optimální hladina potřebných látek pro každý náročný den. Budete pak plní síly a chuti zvládat i ty největší výzvy.