Chronické výtoky z hlediska přírodní medicíny

cm tampon

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Z hlediska oficiální medicíny jde často o „nevyléčitelné“ potíže. Z hlediska přírodní medicíny je vhodné zaměřit se na detoxikaci organismu, optimalizaci imunity a regeneraci postižené tkáně a na harmonizaci organismu jako celku, protože i pro lidské tělo jen s mírnou nadsázkou platí, že VŠECHNO SOUVISÍ SE VŠÍM.

Jaké přírodní produkty mohou pomoci?

Jejich nákup sice nehradí zdravotní pojišťovna a látky, jimž vzhledem k jejich účinnosti dávám přednost, nejsou právě nejlevnější, přesto je tato část regenerační léčby pro klientky nepohodlnější. Nemusí nic složitého se svým životním stylem řešit, stačí jen polykat nějaké pilulky:

cat´s claw + nachové lapacho – uvedenou kombinaci je vhodné užívat současně a minimálně po dobu šesti týdnů, ale možno ji užívat i mnohem déle. U obou produktů se doporučuje přestávka až po třech měsících a po měsíční pauze lze celou kůru opakovat.

K základní dvojkombinaci lze ještě přidat Anti parasite – alespoň na začátku očistné kůry vybrat celé jedno balení. Užívejte 2 kapsle 2x denně po dobu 25 dnů. Poté na 5 dnů přerušte.

Osvědčený vnější produkt pro tuto intimní oblast je Epigen Intimo 60 ml.

Je vhodné také současně přeléčit i partnera – zde často stačí pouze lokální ošetření penisu nějakým antimykotikem, např. BIODEUR – chytrá houba.

Další informace o těchto produktech najdete v abecedním seznamu internetového obchodu www.prozdravi.cz, protože v lékárnách většinou stejně nejsou k dostání.

Je vhodné také současně přeléčit i partnera – zde stačí pouze lokální ošetření penisu nějakým antimykotikem.

POZOR!!! POZOR!!! POZOR!!!

Další a často nejvýznamnější část léčby spočívá v odstranění těch chyb v životním stylu, které svým neblahým vlivem udržují nemoc v její existenci.

Jsou dvě základní příčiny gynekologických zánětů:

A) Gynekologické záněty mají častý původ v chronickém překysel-ování organismu a v intoxikacích s tím souvisejících. U gynekologických výtoků je nejčastější příčinou kyselinotvorný cukr v nápojích a v jakýchkoliv slazených potravinách!!!

Od našich klientek víme, že u mnoha z nich toto pravidlo platí tak kategoricky, že k udržení nemoci jim postačil i jediný sladký zákusek za celý týden!

Sumář informací a další odkazy k tomuto tématu najdete zde:

B) Nenechávejte vše jen na produktech a snažte se snížit přetížení organismu. Přílišná celodenní aktivita nedovoluje tělu vydechnout. Pozor na volnočasové aktivity – především na dnes módní „zdravé“ sportovní aktivity. Viz články:

  • Karmická medicína 11 – Adrenalin snižuje šanci pro zdravou dlouhověkost
    – článek vysvětluje, kdy se naše tělo začne naplno regenerovat a proč současná módní vlna sportování není nic dobrého pro zdravou dlouhověkost. Tím zdaleka nemyslím jen tzv. „adrenalinové sporty“, ale všechny aktivity, které jsou v protikladu ke klidu duševnímu i tělesnému. Mnohonásobně zdravější je tohle „sportování“
  • Karmická medicína 10 – Energetická cvičení (bandhy)
    – regenerační cvičení, které lze pro jeho nenápadnost provozovat prakticky kdekoliv a kdykoliv. Navíc má velkou přednost v posilování pánevního dna. Je to prastarý způsob, jak zlepšit kde co v těle, včetně všech orgánů pánevního dna žen i mužů.

Oslabení obranyschopnosti orgánů pánevní oblasti způsobuje také tato nerovnováha: