Chronické nemoci žijí z cukru a při nízké hladině kyslíku

cm cukr4

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Adaptace na stav omezení

Každá buňka v těle potřebuje k životu kyslík. Používá ho k tvorbě energie. Bez kyslíku buňka teoreticky umírá. V okamžiku, kdy mají buňky omezený přísun kyslíku, je omezeno jejich buněčné dýchání, začnou se na takový stav bez kyslíku adaptovat prostřednictvím procesu fermentace, při němž kyslík nepotřebují. Je to proces, který fermentuje glukózu a vytváří energii. Tento proces však působí kyselinotvorně, rovnováha pH prostředí se posouvá do tzv. metabolické acidózy (biochemický výraz označující porušení rovnováhy ve prospěch kyselosti v těle). Fermentace vytváří vedlejší produkt – kyselinu mléčnou, a ta dále zvyšuje kyselost.

Nemoci se daří, když je v těle hojně cukru a nedostatek kyslíku. Poruší se tím snadno pH rovnováha, a to vytvoří prostředí pro chronickou nemoc, jež vyhovuje především rakovinným buňkám… Tělo má dobře vyvinutý adaptační, tzv. nárazníkový systém, díky němuž se nepřetržitě snaží udržet rovnováhu pH. Pokud je tato rovnováha trvale narušována, je jasné, že dříve nebo později dojde k problému.

Prvotní příčina

Bible hovoří o žádostivosti, o touze po požitku, což vede k hříchu. Mzdou hříchu je nemoc a následně smrt. Většina jídel, která jsou pro oko lákavá, podporovaná agresivní reklamou, jsou kyselinotvorná a mají malý obsah kyslíku. Můžeme jmenovat hodně velký seznam kyselinotvorných jídel, které nás lákají k hříchu mlsat, upokojit se ze špatné nálady, stresu, nedostatku lásky, nedostatku energie z vyčerpání. Úplně špatně je, když k tomu přidáte alkohol, cigaretu, kávu.

Pokaždé, když takto zhřešíte, přiložíte polínko do ohně metabolické acidózy, a tím si pomalu rozvíjíte nemoc a následně rakovinu. Tak, jak to Bible napovídá. A mnohdy požíváte potraviny, aniž byste si uvědomovali, že mohou působit kyselinotvorně. Třeba maso vytváří kyseliny, obsahuje fosfor a síru. Smažené potraviny, rafinovaný cukr, rafinovaná mouka, konzervované potraviny, uměle pěstované zeleniny s pesticidy a herbicidy. A můžete své tělo okyselovat i přes kůži make-upy, krémy, kondicionéry, parfémy, šampóny… Anebo i vodou. Než si koupíte láhev s nápojem, přečtěte si, jaké má pH, většina z nich má totiž pH silně kyselé.

Hodně cukru, kyselost a málo kyslíku. Téma lze dále rozvíjet. Sedavé zaměstnání, nedostatek pohybu, vysedávání u počítače, špatné dýchání a znovu se tím dostáváme ke kyselosti těla. Nárazníkový systém kyselost vyrovnává potřebnými minerály – vápník, sodík, draslík, hořčík – ty si začne brát z různých orgánů a také z kostní tkáně, protože potřebuje kyselinu neutralizovat a z těla odstranit. Určitou dobu se tělu daří tímto kompenzačním mechanismem rovnováhu pH držet v dobrém stavu. Netušíte však, co se děje, a může to trvat roky, ale pak se objeví problém a lékař vám popíše chronickou nemoc, nebo dokonce rakovinu. Och, jaké je to překvapení, celá léta jsem byl zdravý, proč mám z ničeho nic chronickou nemoc?

A začne kolotoč vyšetřování a různých procedur, jste vyděšeni, je vám vštípena prognóza o nevyléčitelnosti a automaticky jste zařazeni do programu léčení, pomocí chemie, jak jinak než kyselinotvorné.

Změna

Věda má k dispozici celou řadu perfektně vypracovaných léčebných protokolů. Všechny vám chtějí pomoci, ulevit od bolesti, potlačit nemoc, likvidovat rakovinnou buňku. Všechny však řeší jen ten následek. Žádný protokol neřeší příčinu.

Jakže je to v Bibli napsáno?

Žádostivost, touha po požitku, což vede k hříchu. Mzdou hříchu je nemoc a následně smrt.

Takže uvedené protokoly se snaží zastavit smrt, zpomalit nemoc. Bude to stačit?

Samozřejmě, že ne. Bible říká: Dejte se na pokání, obraťte se, začněte jiný život.

Co znamená pokání? Obrat?

Na prvním místě změnit způsob myšlení, naprosto přehodnotit priority života.

Začalo to žádostivostí, touhou po požitcích a hříchem. Musíte tedy ukončit starý způsob života, vypnout televizi, přestat chodit do té společnosti, v níž jste podněcováni k hříchu, vybízeni k cigaretě, k alkoholu, ke sladkostem. Změňte program stravování, pitný režim, dejte si do hlavy program rekreačního sportu, vycházek do přírody, k vodě, do lesa, kde budete … správně dýchat, protože potřebujete kyslík!!!

Vaše skutečné léčení musí mít opačný postup.

Změna myšlení, odtrhnutí se od hříchu, omezení cukru, neutralizace pH prostředí těla a kyslík.

A to všechno nekompromisně a okamžitě, nemáte mnoho času! Chemoterapie nemoc pouze zastaví, ale protože je sama o sobě kyselinotvorná, pak vám musí být jasné, že nemoc bude pokračovat, pokud se sami nezačnete skutečně léčit.