Čaj Hannasaki

cm konvice caj

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Společnost Phoenix Division Group s.r.o. vyplnila mezeru na trhu zavedením řady čajů HANNASAKI. Jedná se o 100% přírodní a kvalitní čaje, převážně zelené a červené, bez jakýchkoliv umělých chemických příměsí –  konzervantů, barviv, aromat atd.

Přednosti čaje Hannasaki

Jejich předností a odlišností od ostatních běžných čajů je snadná příprava a vysoká výtěžnost. Čaje se dováží celo listové a následně se drtí. Pokud se totiž poruší struktura listu, vylouhuje se větší množství zdraví prospěšných látek. A k přípravě čaje nepotřebujete žádné sítko – jednoduše zalijete 0,5 – 1 přiloženou lžičku čaje horkou či vařící vodou (podle druhu čaje), zamícháte, počkáte, až se sedlina usadí a můžete popíjet. Po vypití se může sedlina zalít ještě jednou, získáte nápoj jemnější chuti, ale pořád s dostatečným množstvím účinných látek. Zbylá sedlina se bez obav vylije do odpadu (jako při přípravě našeho „českého turka“).

Základem většiny čajů HANNASAKI je tzv. červený čaj s názvem Pchu-er, čili Císařský čajovník, pěstovaný v jediné oblasti na světě. Jedná se o speciální druh čajovníku, který je upravován polofermentací (nesprávně bývá zařazován mezi černé čaje).

Všechny čaje HANNASAKI (kromě Hannasaki UltraSlim Prim) ještě obsahují stoprocentně přírodní tzv. kapslovaná aromata, která se vyrábí ze sušeného ovocného nektaru a čisté želatiny. Po zalití horkou vodou se želatina rozpustí a aroma se naplno rozvine.

Čaj Pchu-er je znám nejen svými silnými účinky na naše zdraví, ale hlavně na redukci váhy. Napomáhá totiž lepšímu trávení, podporuje peristaltiku střev a tím urychluje metabolismus. Tento proces však probíhá bez nepříjemných průjmů, které jsou doprovodným jevem jiných tzv. čajů na hubnutí. Navíc napomáhá rychlejšímu odstraňování toxických látek, které se nejdříve ukládají právě v tukových vrstvách. Dosáhne se tedy současně dvojího efektu – odbourání tukových vrstev a pročištění organismu.

Červený i zelený čaj jsou ovšem vydatní pomocníci i v boji proti všem tzv. civilizačním chorobám:

  • kardiovaskulární choroby
  • diabetes
  • poruchy potence
  • vysoký cholesterol
  • alergie
  • kožní problémy
  • astma
  • bolesti hlavy

Čaje jsou bohaté na minerály, stopové prvky a kromě jiného pozitivně působí na hemoroidy, zácpu a upravují stolici. Pozitivně působí i při nedostatku mateřského mléka a v řadě jiných zdravotních problémů. Mají i vysoký obsah vitamínu E a selenu, které patří k nejsilnějším antioxidantům, jež sehrávají důležitou roli při mnohých chronických onemocněních. Vitamín E působí i proti zánětům, poruchám prokrvení a mužské neplodnosti.

HANNASAKI  ULTRASLIM  PRIM

Směs červeného a zeleného čaje.

HANNASAKI  ULTRASLIM  TROPIC

Směs červeného čaje a drceného sušeného ananasu, manga a papáji, jejichž enzymy též napomáhají hubnutí.

HANNASAKI  ULTRASLIM  MANDARINE

Směs červeného čaje a drcené sušené mandarinky a kardamomu, jež znásobují redukční i zdravotní účinky čaje a propůjčují mu nezaměnitelné aroma.

HANNASAKI  FRUIT

Lahodná ovocná směs drceného sušeného ovoce – brusinky, jahody, černého rybízu, jablky, šípku, lékořice, čekanky a červené řepy. Účinné látky (vitamíny, minerály, stopové prvky) obsažené ve vybraném ovoci podporují celý organismus. Podporují imunitní systém, detoxikaci organizmu, působí na zlepšení činnosti srdce a celého kardiovaskulárního systému, působí protizánětlivě, proti růstu nádorů, povzbuzují činnost štítné žlázy, snižují krevní tlak, podporují libido a činnost celého trávicího traktu, snižují cholesterol a přispívají k léčení kožních potíží apod.

Navíc chuť čaje je příjemně přírodně nasládlá, neboť neobsahuje kyselý ibišek, který je hlavní součástí většiny ovocných čajů na trhu, neboť je cenově výhodný a hlavně silně červeně obarví jakoukoli čajovou směs.