Bílé zuby za 10 dnů? Svépomocí to dokážete!

cm usmev1

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

S postupem času se rozvíjí řada věcí, jež si morální společnost žádá. Mezi slušné chování, slušivé oblečení a přirozený make-up existuje ještě jedna věc, na kterou spousta lidí zapomíná. Jde o náš úsměv. A jak se říká, úsměv a zuby jsou vizitkou člověka. Je důležité je mít nejen zdravé, ale i přirozeně bílé. My vám teď chceme představit alternativu, se kterou můžete mít bílé zuby snadno, rychle a z pohodlí domova.

 

Jsou lidé, kteří mají geneticky dány zoubky jako perličky – bílé a pravidelné. A jsou lidé, kteří nepijí kávu, alkohol, nekouří a nažloutlejší odstín měl k jejich zubům cestu jednodušší. Ke vzniku žlutých zubů přispívá káva, čokoláda, ale i čaj a v neposlední řadě samozřejmě kouření a strava. Samozřejmě, pokud ranní šálek kávy patří k vašemu každodennímu životu, svět se nezboří – důležité je mít vždy po ruce například zubní kartáček, kterým své zuby dáte zase do pořádku, a tím zamezíte žloutnutí.

 

Moderní doba nám předkládá spoustu způsobu, kterými si můžeme zajistit bělejší zuby. Mezi nejpoužívanější patří laserová metoda, která je ale vysoce nákladná a ne každý si ji může dovolit. Další metodou jsou bělící pásky. Jejich aplikace je sice snadná, ale ne každému vyhovuje, navíc nejsou příliš pohodlné. Do třetice máme k dispozici i bělící pasty, které ovšem marně slibují velkolepé účinky.

 

Naštěstí pro nás, se nám nyní dostává do rukou novinka – bělící pero na zuby Mr. White, které nás snadno zbaví žlutých a zažloutlých zubů.

 

Mr. White – bělení zubů nikdy nebylo tak snadné

Bělení zubů je v dnešní době praktickou a běžnou záležitostí, ovšem nikdy nebylo tak snadné jako nyní. Bělící pero na zuby Mr. White bylo schváleno Ministerstvem zdravotnictví ČR a podle informací je velice snadno použitelné. Můžete ho tedy používat prakticky kdykoliv. Při pravidelném používání se můžete dočkat viditelných výsledků již za 10 dnů až o 6 odstínů, což je v porovnání s jinými alternativami naprosto úžasné. Bělící pero nedoporučuje jen Ministerstvo, ale samotní stomatologové, kteří používají stejnou bělící látku při bělení zubů, jenž obsahuje toto pero.

 

Výhody bělícího pera Mr. White:

  • Nepoškozuje sklovinu
  • Šetří čas
  • Zuby nejsou přecitlivělé
  • Jednoduchá a rychlá aplikace
  • Viditelné výsledky již za 10 dnů
  • Bělící pero je k dostání za zlomek ceny ve srovnání s klinickým bělením na stomatologii