Babička doporučuje kozí mléko!!

xmilk11

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Na kozím mléce vyrostlo hodně generací a naše babičky na něj dosud nedají dopustit – a vědí proč! Je velká škoda, že o výživné hodnotě kozího mléka a jeho významu pro organismus se tolik nemluví. Stále platí heslo: „Mléko je základ zdraví“ – to samozřejmě platí dvojnásob o kozím mléce, které je tělu mnohem prospěšnější. Obzvláště, když někdo kravské mléko nesnáší. V dnešní době kozy chovají málo i na vesnici a kozí mléko je méně dostupné, ale i tak máte možnost si tuto důležitou potravinu dopřát – v kvalitní a čisté podobě!

Kozí mléko je čistý přírodní produkt, který je pro svou velkou výživnou hodnotu a snadnou stravitelnost velmi ceněn a užíván po staletí na celém světě. Kozí mléko je velmi bohaté na přírodní proteiny, vitamíny, minerály a energii, které přispívají ke zlepšení zdraví a obsahuje mnohem více proteinů, glukosy, vápníku, draslíku, sodíku a železa než kravské mléko!!! Kozí mléko, jako zdroj potřebných minerálů a proteinů, je velmi prospěšné a žádoucí pro děti, těhotné a kojící ženy, sportovce, fyzicky i duševně pracující, starší lidi apod. Ti všichni potřebují zvýšený příjem těchto stavebních látek pro lepší vývoj či rychlejší regeneraci organismu.

Pokud trpíte zažívacími problémy nebo dokonce alergií na kravské mléko, kozí mléko je pro Vás ideální alternativou. Je velmi dobře stravitelné a obsažené látky tělo využije na potřebných místech rychleji. V tabletách umožňuje přímou konzumaci bez nutnosti rozmíchávání ve vodě – je velmi chutné, bez jakéhokoliv zápachu či pachuti a může se jednoduše rozkousat a spolknout – není potřeba zapíjet. Můžete ho mít stále u sebe – děti si na tablety zvyknou místo bonbonů. Každá tableta obsahuje 200 mg sušeného kozího mléka.

Jako velmi bohatý zdroj důležitých a velmi potřebných látek je kozí mléko ideální pro lidi trpící alergií na kravské mléko, vhodné pro rostoucí děti (zdroj látek při tvorbě kostí a vývoji těla), velmi vhodné pro těhotné a kojící ženy k dodání potřebných látek pro správný vývoj a růst plodu, působí jako prevence a pomoc při osteoporóze, pomáhá při rekonvalescenci po úrazech, bohatý zdroj proteinů, vitamínů, vápníku, draslíku, sodíku a železa. GOAT´S MILK (kozí mléko) je vhodné při anémii (chudokrevnosti) z nedostatku železa v krvi, snižuje lámavost nehtů, zlepšuje kvalitu vlasů a zpomaluje jejich vypadávání, dodává energii při zvýšené fyzické i psychické zátěži, přispívá ke zlepšení celkové tělesné kondice.

Ochutnejte – jistě Vám zachutná a hlavně … pomůže Vašemu tělu!