Zhubl jsem 6,7 kg za 5 dní!

cm muz zena13

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Dost, moje váha se vyšplhala na 118 kg, bože, já se tak stydím.

Nedávno jsem v časopise viděl 5 denní dietu. Už jsem o ní slyšel a tak jsem utíkal do lékárny. Zkoušel jsem už několik diet, ale vždy mi hrůzou stály vlasy z přípravy dietních jídel a shánění neobvyklých potravin. A tak mne to vždy rychle přestalo bavit. Takhle jsem nakoupil na 5 dní najednou, a hlavně – vaření mi zabere jenom 5 minut.

Proč 5 denní dieta?

V první řadě doporučení známých. Když to pomohlo jim, tak proč ne mně? Dietní program je velice jednoduchý, po přečtení krátkého návodu to zvládne každý, v klidu doma a bez výživového poradce. Jíte 4 jídla Express Diet denně a ty vám poskytnou všechny základní živiny, vitamíny a minerály jako u běžné stravy. Tvoří spolu nutričně vyvážený jídelníček, ale zároveň jsou navržena tak, aby vás neustále udržovala ve stavu ketózy, tedy spalování tuků bez pocitu hladu.

Express Diet - 5denní proteinová dieta

Zázračná ketóza.

Každý organizmus zná metabolický mechanizmus zvaný ketóza, který spouští spalování tuků. 5 denní dieta umí tenhle proces dokonale nastartovat a udržovat v chodu přísunem přírodních bílkovin a omezením přísunu sacharidů, tuků a energie pod 850 kcal/den. Tělo získává obvykle energii ze sacharidů, když je jejich přísun omezen – zdrojem energie se stává uložený tuk. Tak tohle je ketóza? Jak prosté.

4 chutná jídla každý den

Jednoduše a bez hladovění.

Na jídla jsem si zvykl, vypadá to, že toho není moc, ale zasytí a jsou celkem chutná. Dokonce jsem občas neměl ani hlad na večeři, ale abych dodržel dietu, polévku jsem snědl. Můžou za to prý ketony, hormony vylučované při rychlém spalování tuků, které v mozku tlumí pocit hladu a navozují dobrou náladu. Nevím jak to, ale hlad jsem opravdu neměl, což je asi nejdůležitější. Spíš mě občas pronásledovala chuť na dortíček. Ale o tom se mi může už jen snít! Zákusky už mi nesmí do pusy!

Průměrné složení stravy

První pocity.

Tak už mám za sebou 5 denní dietu a musím volat, funguje! Za 5 dní jsem zhubl „6,7“ kg, a to zcela bez cvičení. Což si myslím, že je super. Původní váha byla 118,1 kg, nyní 111,4 kg. Na mně zatím těch 6,7 kg není moc vidět, ale já to cítím při oblékání a i celkově, cítím se skvěle. S dietou samozřejmě pokračuji, ta motivace je teď obrovská. Ještě tak 30 kilo. Naučil jsem se pravidelně jíst a dodržovat pitný režim. Taky naprosto oceňuji obrovskou úsporu času při vaření.

Celý 5 denní report najdete zde. https://www.facebook.com/5dennidieta

Váš express do menších velikostí

Směle do toho!

Takže jestli chcete zhubnout, skočte do lékárny, nebo e-shopu, tuto dietu doporučuji. 5 denní dieta Express Diet vás může v krátké době zbavit pár kilogramů do slavnostních šatů, nebo radikálně změnit vaši figuru. Chce to zpočátku jen odhodlání, pak už to jde lehce. Dieta je jednoduchá, bezpečná, ale hlavně účinná a rychlá. Snadno se k hubnutí na-motivujete, protože výsledky vidíte prakticky hned. Takže radím všem – vyzkoušejte a hlavně vydržte, vyplatí se.

Roman, Ostrava