Zelená viagra i likvidátor tuku!

cm kotvicnik

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Kotvičník je jedno z nejúčinnějších afrodisiak, ale má mnoho dalších léčivých vlastností. Plazí se nenápadně po zemi, kvítky má nevýrazné, přesto má ale tahle rostlina pořádnou sílu! Kotvičník zemní obsahuje látky, které mužům i ženám výrazně zvednou sexuální apetit, dobře ho znají také sportovci, kteří ho užívají jako přírodní anabolikum.

Kotvičník toho ale umí ještě mnohem víc!

Kotvičník pochází z Asie, kde jeho sílu znali už před mnoha sty lety Číňané. Složení rostliny je zcela ojedinělé – Nať, listy i kořeny obsahují celou řadu sapogeninů, alkaloidy harman a harmin, bioflavonoidy, glykosidy, flavonoidy, třísloviny i pryskyřice. Stačí odvar z jedné lžičky sušené byliny a nebudete se stačit divit!

Zvedne sexuální libido mužům i ženám!

Mnohostranné účinky rostliny potvrzují i klinické zkoušky: Pravidelné užívání této zelené viagry výrazně zvýší pohlavní touhy a slastné prožitky. Na rozdíl od proslulé tabletky ale působí jak na muže, tak i na ženy, a to dlouhodobě. U mužů zvyšuje hladinu testosteronů až o 30 % a u žen zase výrazně zvedne hladinu estrogenu.

Účinky kotvičníku dokládají i zkušenosti jeho uživatelů, kteří se s nimi svěřují na webu: „Po poslední dávce, kterou jsem vypil večer, jsem zažil opravdu neskutečnou noc. Erotické sny se střídaly jeden za druhým, ztopoření bylo takřka neustálé a touha neukojitelná. Připadal jsem si jako nadržený puberťák,“ píše například jeden z nich na stránkách kotvičník.info.

Účinné a legální anabolikum

Kotvičník také hojně využívají kulturisté a atleti. Výrazně totiž (a na rozdíl od chemických přípravků bez vedlejších účinků) podporuje růst svalové hmoty. U žen redukuje tělesný tuk. Užívání výtažku z rostliny zvyšuje i sílu a vytrvalost a celkovou obranyschopnost organismu.

Pro její prý až zázračné stimulační účinky se jí také říká „zlatý kořen“. A směle konkuruje proslulému ženšenu.

Snižuje cholesterol, léčí srdce…

Tato skoro zázračná rostlina toho ale umí ještě mnohem více. Ocení ho ženy v přechodu, kterým výrazně uleví při problémech. Až o 30 % snižuje hladinu cholesterolu, upravuje krevní tlak, zlepšují krevní oběh, rozšiřuje cévy, léčí srdeční ischemii a angínu pectoris. Umí také rozpustit močové kameny. Výčet dalších účinků je opravdu hodně dlouhý a kotvičník tak lze považovat téměř za všelék.

Jak kotvičník pěstovat a užívat?

Jde o jednoletou rostlinu, která vyrůstá ze semínek. Pěstuje se obvykle ve volné půdě, klíčí ovšem nepravidelně. Některé rostlinky vzejdou během několika dní, další třeba až za dva měsíce. Rostlina se tak brání případným velkým výkyvům počasí. Nevyžaduje téměř žádnou péči, jen je třeba ho pravidelně zalévat.

Sklizenou a usušenou nať uložte do vzduchotěsné nádoby a skladujte v chladu, suchu a temnu. Čaj připravíte tak, že si odměříte potřebnou dávku (cca 0,5 g na každých 30 kg vaší váhy) a zalijete ji horkou vodou. Necháte ji 15 minut vyluhovat a vypijete.

Důležitá je pravidelnost užívání. Po 5 dnech až týdnu se dostaví první účinky. POZOR: S ohledem na vysoký obsah alkaloidů není kotvičník vhodný pro osoby mladší 20 let a těhotné či kojící ženy!

Pokud nemáte zahradu, můžete si kotvičník objednat. Na internetu najdete spoustu dodavatelů jak sušené natě, tak různých extraktů a tablet.