Zánět v dutinách

cm smrkajici zena5

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Při léčbě různých nemocí horních cest dýchacích včetně dutin se mi již řadu roků nejvíce osvědčuje současně užívat pravý ženšen a echinaceu – například v této kombinaci produktů:

Ženšen korejský – oficiálně se doporučuje brát 1 tbl denně, ale když je třeba, sám pro sebe užívám ženšenu i více. Také je nutno dávkování upravit podle váhy a finančních možností,nebo Echinacea s vitamínem C.

Tato kombinace dokonale funguje na řadu nejrůznějších infekcí bez ohledu na to, zda jsou virového či bakteriálního původu. Mimo jiné dokonale působí na různé oficiální medicínou „nevyléčitelné“ infekce, jako jsou například boreliózy a chlamydie.

Do poradny nám pravidelně píší lidé, kteří mají za sebou zcela bezvýslednou, i když opakovanou ATB léčbu. Kromě rizika neúčinnosti je nutno počítat i s jejich negativními účinky, které dál zhoršují celkový zdravotní stav organismu. Takže by bylo mnohem užitečnější s ATB raději vůbec nezačínat a užívat jen to, co člověku opravdu prospívá a současně daleko spolehlivěji pomůže odstranit jakékoliv infekční onemocnění.

Výše uvedená  kombinace produktů například svým přirozeným působením vůbec nenarušuje přiměřenou a potřebnou mikrofloru střev ani poševní sliznice (na rozdíl od ATB „léčby“).

V souvislosti s infekčními chorobami je také důležité vědět, že k velkému oslabení celého organismu často dochází i vlivem chronického překysel-ování organismu a vlivem intoxikací s tím souvisejících.

Sumář informací a další odkazy k tématu najdete zde: