Síla přírody pro krásu a zdraví

cm zena s kvetinou1

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Česká značka certifikované přírodní bio kosmetiky Saloos je bohatší o další přípravky pro každodenní péči o tělo. Seznamte se s balzámy do kapsy i do kabelky. Stanou se vašimi společníky doma, na cestách, při sportu. Mohou být po ruce, kdykoli je potřebujete. Oblíbíte si nejenom jejich praktické balení, ale především jejich špičkovou kvalitu a spolehlivost. Přesvědčit se o tom můžete nejen v chladném, podzimním a zimním období, které se vyznačuje častějším výskytem virových onemocnění a nachlazení. Každého z nás nebo naše děti čas od času potrápí rýma a právě pro tyto případy má pro vás Saloos účinnou a voňavou pomoc v malém kulatém kelímku. I tentokrát se můžete spolehnout na pečlivý výběr použitých surovin ve špičkové kvalitě.

Základ dvou novinek, bio Karité nosního balzámu a dětského nosního balzámu tvoří hojivé přírodní bambucké máslo v bio kvalitě, obohacené o rostlinné bio oleje té nejvyšší kvality, vzácné vosky (včelí vosk, kandelinový vosk), bylinné extrakty a 100% přírodní esenciální oleje. Spojením těchto přírodních látek vznikají nezaměnitelné a výjimečné receptury. Mimořádně jemné balzámy zaručují při pravidelném používání velmi vysokou účinnost. Jednotlivé ingredience jsou zkombinovány tak, aby vás balzámy zbavily nepříjemných potíží a zároveň vám přinesly potěšení.

Bio Karité nosní balzám je právě tím ideálním pomocníkem při rýmě a nachlazení, kterého potřebujete v době vašich potíží. Zabraňuje odírání a olupování citlivé pokožky nosu, namáhaná a bolavá místa zvláčňuje a zklidňuje. Pro vysoký podíl bambuckého másla má výrazné regenerační účinky. Urychluje hojení, podporuje obnovu ochranné bariéry kůže, snižuje její náchylnost k tvorbě kožních infekcí. Balzám se svěží vůní máty a eukalyptu zlepšuje prokrvení nosní sliznice a lépe tak uvolňuje dýchací cesty. Bio Karité dětský nosní balzám je variantou pro naše nejmenší. Vaše dítě si zaslouží tu nejjemnější péči, což v období nemoci nebo nachlazení platí dvojnásob. Harmonicky vyvážené složení balzámu uvolňuje dýchací cesty, usnadňuje dýchání a přináší okamžitou úlevu. Obsažený esenciální olej z heřmánku zklidňuje bolavý nosík a jeho jemná vůně, dětem tolik příjemná, pozitivně ovlivňuje dětskou psychiku a tím i průběh nemoci.

Další novinkou v sortimentu bio kosmetiky Saloos je Rakytníkový olejový extrakt, který rozšiřuje již stávající nabídku přípravků určených k péči o pokožku celého těla. Rakytníkový olejový extrakt poskytuje dokonalou péči pokožce citlivé, přesušené, popraskané a problematické. Jeho základ tvoří rostlinné oleje lisované za studena, bio slunečnicový, bio sezamový a nejkvalitnější výtažek z rakytníku řešetlákového. Rostlinné oleje lisované za studena jsou mnohem kvalitnější a našemu tělu prospěšnější, než bohužel v kosmetice často používané minerální oleje – paraffinum liquidum (získané z ropy, s nulovým obsahem cenných látek).

Oleje lisované za studena mají čistě přírodní původ, obsahují nejvyšší možné množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů v přirozené podobě a dovedou tyto cenné látky v maximální míře předat našemu tělu. Pronikají do nejhlubších vrstev pokožky, působí komplexně a jejich složení odpovídá nejvíce složení tuků našeho těla. Rakytníkový olejový extrakt je unikátním přírodním produktem s protizánětlivými a regeneračními účinky. Působí velmi příznivě na kožní problémy, akné, ekzémy a zvyšuje pružnost pokožky. Ve vysoké míře obsažený výtažek z vzácného rakytníku řešetlákového urychluje hojení pokožky a má také vliv na snížení tvorby vrásek. Extrakt má vysoce regenerační účinky na pokožku ozařovanou a popálenou. Je také vhodný k ošetření poškozených vlasů formou zábalů, lze jím ošetřovat také jemnou pokožku dětí.

Všechny tyto novinky kosmetické značky Saloos jsou vyrobeny v biokvalitě, což dokládá i logo ochranné značky CPK bio (Certifikovaná přírodní bio kosmetika) na etiketách výrobků. Výrobky zásadně neobsahují minerální oleje, konzervační látky, syntetické vonné ani barvící látky.

Přípravky Bio rakytníkový olej (olejový extrakt)Bio karité nosní balzám naleznete v naší nabídce.