Potřebujete dodat energii a vitalitu? Vyzkoušejte přírodní produkt z rostliny NONI.

cm skakajici zena2

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

NONI, latinsky Morinda Citrifolia, je keř dorůstající výšky okolo 6 metrů, který pochází a roste na ostrovech Fidži, Hawai a Panama v Oceánii. Při zkoumání této rostliny a jejích blahodárných účinků bylo zjištěno, že nejvíce zdravé a prospěšné pro člověka jsou jeho plody. Ty se sklízí bezprostředně před plnou zralostí, nechávají se dva až tři dny dozrát na přímém slunci a poté se z nich fermentací vyrábí 100% přírodní šťáva.

V uzavřených nádobách jsou plody uskladněny po dobu asi 6-8 týdnů. Vzniklá čistá šťáva se dále pasterizuje a plní do lahví. Díky fermentaci se z plodů získají důležité nutriční hodnoty, díky pasterizaci se zase prodlouží trvanlivost džusu z NONI. Plody, které se využívají k výrobě doplňků stravy, jsou z divoce rostoucích stromů. To znamená žádné chemické postřiky a žádné agresivní hnojení, které by způsobilo ztrátu velmi žádoucích léčivých látek.

Hlavními 3 důvody proč je rostlina NONI tak oblíbená mezi lidmi, je fakt, že velmi blahodárně působí na zažívací, nervový a imunitní systém. Tyto pozitivní účinky jsou prověřeny několika kulturami z Oceánie mnoha staletími. Místní obyvatelé nazývají plody „nono“ a v ájurvédské medicíně se používají již přes 2000 let. Vědci při zkoumání účinků rostlinky a jejích plodů NONI na člověka zjistili, že 85 % uživatelům se zlepšil jejich celkový zdravotní stav, měli více energie a nebyli v takové míře nemocní jako před užíváním produktů z NONI. Při výzkumu, však nebyly ještě všechny endemické účinky NONI vědecky vysvětleny, proto se dá předpokládat, že NONI má příznivých vlastností pro náš organismus ještě spousty. Na jejich vědecké odůvodnění si však ještě nějaký čas budeme muset počkat.

Lékaři doporučují užívat produkty z rostliny NONI každý den, tak jak to dělají staří domorodci z Oceánie. Velmi důležité je dodržování užívání džusu před jídlem na lačný žaludek. Více jak 140 druhů vitamínů, stopových látek, enzymů, alkaloidů, fytosterolů, kyselin a antioxidantů se tak dostane velmi rychle do střev, kde se nejlépe vstřebají do lidského těla a mohou blahodárně působit na jeho buňky. Čistý přírodní džus z plodu rostlinky NONI dokáže plnohodnotně nahradit nejrůznější vitamínové preparáty.

Na základě výše uvedených faktů je jasné, že užívání čistého přírodního džusu z NONI je zdravé a pro organismus prospěšné. Vyzkoušejte proto kvalitní a desítkami let prověřené produkty z rostliny NONI, které podpoří Váš organismus a pomůžou Vám od zdravotních potíží. Díky Noni – 100% Bio šťávě budete vitální a plní energie. Zvládnete tak každodenní stres v práci a vyhnou se Vám i chřipkové epidemie.