Pískoty, hučení a jiné pazvuky v uších

ucho e1580278925664

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Upřímně řečeno, ani své vlastní pískání a jiné pazvuky v uších jsem se nikdy nesnažil řešit pomocí alternativní medicíny. V oficiální medicíně se léčba asi také nedaří, soudě dle pravidelně se objevujících dopisů od postižených a nevyléčitelných klientů.

Každému podobně postiženému doporučuji jediné. Pokud odborné ušní vyšetření nenašlo žádnou konkrétní příčinu pískotů, doporučuji to, co se nejvíce osvědčilo mně samotnému trénink psychiky větší odstup a nadhled.

Mně totiž píská v uších, kam až mi paměť sahá, a nikdy mne to netrápilo. Nikterak to neřeším, protože mám dojem, že jde o projev související s nadměrným přemýšlením a zbytečným soustředěním se na nepodstatné věci. Když se lépe starám o informační hygienu a udržuji si nadhled nad životem, pískoty se zmenšují.

Také jsem si ověřil jednu důležitou souvislost – intenzita „mého“ pískotu  se mění podle zásobování kyslíkem = jakmile zapomenu soustředěně DÝCHAT NA DORAZ (viz níže), pískot je daleko intenzivnější.
Nebo-li i u „mého“ pískotu znamenitě platí ono známé „rozdýchej to“ ……….proto kdykoliv si během dne vzpomenu, snažím se pomalu zhluboka dýchat.

Proč je VĚDOMÉ DÝCHÁNÍ NA DORAZ velmi důležité  pro regeneraci a detoxikaci organismu

Více kyslíku (kromě jiného užitku) umožňuje doslova spalovat různé tělu nepřátelské látky včetně kyselých zplodin metabolismu. Pouze toxické puriny z konzumace masa spálit kyslíkem nelze, ale proti nim stačí   přestat konzumovat mrtvoly zvířat …. a bílkoviny raději doplňovat z tvarohu a sýrů.

Naopak při špatném dýchání se lze intoxikovat  i tím nejzdravějším stravováním – řada toxických kyselých látek v těle vzniká jako důsledek chronického nedostatku kyslíku.
Neboli tělo funguje podobně jako kamna – čím lepší je přívod vzduchu, tím lépe se spálí vše, co do nich přijde a tím méně se oboje zanáší – kamna mourem a dehtem, tělo toxickými kyselými metabolity trávení, z nichž některé by vůbec nemusely vzniknout, kdyby mělo tělo mnohem více kyslíku než dodává „normální“ – nevědomé dýchání  viz článek.

Nedostatečným dýcháním vzniklé překyselení zvyšuje riziko mnoha nemocí. U rakoviny byl prokázán zcela přímý vliv – nádor není nic jiného, než obranný mechanizmus, který buňky reagují, aby přežily v kyselém prostředí, v němž je nedostatek kyslíku. Zdravé buňky žijí v zásaditém prostředí bohatém na kyslík, které umožňuje, aby mohly normálně fungovat. Nádorové buňky žijí v kyselém prostředí chudém na kyslík.
Skutečná prevence rakoviny je takto jednoduchá,  ale na tom by se nedaly vydělávat miliardy……

Jak na to

CHCE TO KLID A ZHLUBOKA DÝCHAT  = odkaz našich předků je geniální, každý jej zná, ale kdo se jím také každý den řídí? V tomto článku se dočtete více o řízeném dýchání.
To podstatné z něj = učme se dýchat co nejčastěji relativně na doraz při ponechání zpevněného břicha, kde zvýšený nitrobřišní tlak při nádechu dělá zase jiné užitečnosti)
Střídání maximálního nádechu a maximálního výdechu znamenitě zlepšuje odsávání žilní krve z celé dolní poloviny těla. Tím se usnadňuje její návrat k srdci, protože srdce má sice znamenitý výkon ve výtlaku, ale jeho sací tlak je nevelký (na rozdíl od technických čerpadel kde výtlačný i sací tlak).
Pomalé hluboké dýchání RELATIVNĚ NA DORAZ funguje doslova jako „žilní srdce“. Tím se kromě jiného snižuje hromadění žilní krve:

– v orgánech celého pánevního dna (například se uleví prostatě, děloze, hemeroidům)
– v žilách dolních končetin
– v orgánech břišní dutiny (střeva, játra, atd.)

Co znamená relativně na doraz

Při nádechu ponechat poněkud zpevněné břicho – nenechat ho při nádechu vyvalit se dopředu, jak se někdy chybně doporučuje.
Při takto pojatém (jen relativně maximálním) nádechu dojde ke zvýšení nitrobřišního tlaku, což kromě zlepšeného žilního návratu k srdci také znamenitě a blahodárně „masíruje“ nitrobřišní orgány.

Ignorujte rady nadechovat až do zcela uvolněného břicha – nejen že to nevypadá hezky, ale především břišní dutinu tím připravujete o zdravotní výhody související se většími změnami nitrobřišního tlaku.

Prosím nebrat VĚDOMÉ DÝCHÁNÍ NA DORAZ jen jako samostatné cvičení, při kterém nic jiného neděláme = vznikl by chybný sterotyp v podvědomí! Mnohem užitečnější je učit se NADHLED KOSMICKÉHO POZOROVATELE  (viz níže) = rozšířené vyšší vědomí, které sleduje, jak tělo vykonává nějakou činnost potřebnou TADY A TEĎ a současně jak tělo při této činnosti DÝCHÁ NA DORAZ.

Nepřestává mne fascinovat, jaké zdravotní potíže dokázali učenliví klienti z naší poradny doslova ROZDÝCHAT.

Nedávno mi tutéž kladnou zkušenost potvrdila i další klientka – jediné co po mnohaletém marném boji zmírňuje její zničující pazvuky v uších, jsou meditace formou NAPOJOVÁNÍ na Kosmické Zdroje. Ti, co se tomuto životnímu stylu poctivě věnují, všichni hlásí nádherné pozitivní změny ve svém životě, někdy doslova ZÁZRAKY = včetně zázraků uzdravování z nemocí daleko za hranicí nejen medicíny chemické, ale i za hranicí možností materialistické části medicíny přírodní (aneb zázračné „Lurdy“ v domácím prostředí). Princip je velmi jednoduchý:

Naše rádoby „hmotné“ tělo je z hlediska kvantové fyziky pouze energetický „obraz“ ve všudypřítomném neviditelném kvantovém poli. Kosmické Zdroje celého Vesmíru mají možnost tento obraz změnit = uzdravit doslova zázračným způsobem.

Starší podrobné informace najdete zde:

Napojování se na Kosmické Zdroje 2 – Pozorovatel (soubor návodů a pracovních poznámek)

+ novější poznámky k nim mohu poslat v případě vážného zájmu o tuto tématiku.

Kladné výsledky dalších klientů a přátel „napojování“ ukazují, že jdeme správnou cestou. Je to ten nejužitečnější koníček, jaký můžeme sami sobě dopřávat – a nejen pro naše zdraví.

Příběhy z praxe:

Karmická medicína 18 – Skrze autohavárii k regenerování se Univerzální Kosmickou Energií (neboli Boží láskou)

Karmická medicína 25 – Příběh z Vancouveru

Aneb zázraky se dějí a už víme jak na ně + ještě stručně dva další z posledních roků:

a/ zmizení celoživotní, oficiálně „nevyléčitelné“ epilepsie u dospělé ženy včetně téměř úplné normalizace (do té doby nepřetržitě patologického) EEG nálezu mozku.
(mozek poškozen při porodu  = kleštěmi rozmáčkl doktor hlavičku)

b/uzdravení očí, z velké části  již osleplých pokročilou makulární degenerací sítnice (pro oficiální medicínu „nevyléčitelnou“)

VŠECHNY nemoci a jiné nepříjemnosti jsou bojem Vesmíru o naše Nesmrtelné Duše.