Noste po dobu řízení hubnutí při sobě!

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Podobně jako víra v Boha není o tom, že podepíšete prohlášení, ani zde není třeba registrace, stačí jen krátká meditace s pohledem na biorezonátor a opuštění stresujících myšlenek uvolňující funkci nedominantní hemisféry a sebemenší víra v propojení. Dokonce stačí i pouhé: „Co kdyby…“ ;-)))

Znak funguje aktivací mysli transvitální bioenergií v systému mě a všech účastníků v nedominantních hemisférách mozku, kteří se připojují dle své vůle stejným klíčem – magickým znakem do společné meditační bioenergobanky a vydávají i přijímají bioenergii pro vlastní nezávislou odpovědnost v řízení chuti k jídlu a pohybu.

Kdykoliv máte pocit nepřiměřeného hladu či nezvladatelné chuti k jídlu a zvláště od 17 do 07 hodin, uchopte znak na vzdálenost paže, uvolněte mysl a soustřeďte se na něj a do vjemů, které se vám v mysli vytvoří, po několik minut než nežádoucí pocit pomine. Zde bioenergii převážně přijímáte.

Také si dejte znak před sebe při jídlech, abyste lépe kontrolovali své pocity a záměry vůči pokrmu a nepřejídali se. Zde zprvu bioenergii vydáváte a posléze zase s nárůstem odpovědnosti přijímáte.

Před cvičením si bioenergii ze systému odebíráte, při radosti při cvičení bioenergii vkládáte.

Spalování tuku:

Ve večerních hodinách doporučuji vytvořit cvičením určitý prostor ve svalovině pro živiny, které se budou vstřebávat z natráveniny v noci přednostně sem a ne do tukové tkáně. Cvičení by mělo využívat vaši běžnou svalovinu, tedy obvykle postačí dynamická procházka, poklus nebo cvičení na cvičebních strojích, když je venku nevlídně (pootevřete pro kyslík okno). Doporučuji si hlídat tep mezi 105-145 za minutu, což je optimální v prostředí s dostatkem kyslíku pro spalování tuků. Tuk se spaluje ale až po glykogenu (cukru) po 20-25 minutách střední a vyšší námahy bez přestávky. Proto je lepší nepřehnat úsilí ze začátku cvičení, abyste vydrželi 45 a až časem třeba 120 minut. Kdo nemá možnost si tep kontrolovat sportovním testerem, postačí mu, že při správném úsilí ještě může mluvit, ale už ne zpívat.

Posledních 5 minut cvičení jděte na volnoběh bez významného úsilí, jen aby se vám spálily kyseliny ve svalech a svaly neotékaly a nebolely.

Při vyšší tepové zátěži, než jsem doporučil, dochází ke spalování cukru z rezerv v játrech a na spalování tuku není dost kyslíku a tak ubývá mnohem pomaleji (zbytečně namáháte srdce). Podobný nežádoucí efekt nastává také, když namáhavou aktivitu budete provádět příliš dlouho „přes moc“, kdy se vám po čase náhle až nepřiměřeně prudce zvýší únava a začnete tak zvaně „tuhnout“. V takovém případě musíte dát volnoběh delší, asi 10 minut.

Poznámky navíc:

Po cvičení je vhodné se napít 1-2dcl slazeného čaje nebo džusu nebo sníst kousek ovoce, což sníží pocit únavy a navrátí výkon a glykémii.

Moje vlastní finta u stereotypního cvičení spočívá ve vložení froté osušky na záda pod tričko, aby sála pot a udržovala potřebnou tepelnou pohodu, protože vaziva a svalovina v prochlazených částech, kde jsou reflektoricky stažené kapiláry, rychle tuhne a bolí. Osušku si sepnu svorkou nebo gumičkou před ohryzkem a vzadu zastrčím do trenýrek.

Poznamenávám, že i prochlazený tuk vlivem stažených kapilár ubývá až naposled.

Vlastní zkušenost:

Od minulého května do září jsem zhubnul podle chytré váhy 12 kg tuku a přibral 4 kg svalů. Při hubnutí se mi osvědčilo pít 5-10 minut před každým jídlem (pro ředění žaludečního hormonu hladu – ghreinu) 1 lžičky zeměžlučové směsi  v 1-1,5dcl teplé vody. Po jídlech jsem pil podle citu 1 lžičku až 1 lžíci ostropestřecové směsi v 1-1,5dcl vody. Do jídel či na chleba jsem si přidával 1/2 lžíce ostropestřecové kaše . Detoxikace jedů uvolněných z tuku (polychlorované uhlovodíky, ftaláty, rozpouštědla, konzervanty apod.) je nedoceněna, ale bez kyslíku by to nešlo, a proto jsem několikrát denně 10-20 minut dýchal Sifonem 6 a večer více než hodinu cvičil. Mimo jídla jsem pil hlavně borůvkovou směs  a šípkovou směs  po půl lžíci v 1 l teplé vody, protože si myslím, že vaziva jsou velkým odpadkovým rezervoárem. Poválením se minutu několikrát denně na Zadbalonu jsem se snažil vylepšit svůj otazníkovitě nahrbený postoj, omezující inervaci vnitřních orgánů a tím nepřímo dobrou náladu, pocit síly, odolnosti a svěžesti.

Doporučuji častěji čistit plíce a dýchat Sifonem 6 a alespoň 3x denně se poválet půlminutu zády na Zadbalonu. Na spaní doporučuji kulich až po bradu a dýchat skrz jeho textil, což zlepšuje asi o 10% noční dechový režim, regeneraci a tlumí chrápání.