Mějte své zdraví pod kontrolou s domácími testy

cm rodina1

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Domácí testování není nic nového. Například teploměr nebo těhotenský test jsou dnes běžně v sortimentu každé lékárny nebo drogerie. Moderní informační technologie jako tisk, televize i internet přiblížily svět medicíny blíže běžným spotřebitelům. Není proto překvapením, že se lidé více sami aktivně zajímají o svůj zdravotní stav. Domácí testy nabízí přístupnou alternativu a fungují jako filtr existujícího zdravotnického systému. V případě znepokojivého výsledku testu vždy doporučujeme konzultaci s lékařem.

Zvýšení zájmu o vlastní kontrolu zdraví se již stalo nezvratným jevem a proto je nutné garantovat vysoce kvalitní produkty a služby. S použitím spolehlivých domácích testů se můžete naprosto anonymně informovat o svém zdravotním stavu. Budete mít výsledek během několika minut, takže už nemusíte více čekat.

TEST MUŽSKÉ PLODNOSTI
Mnoho párů očekává, že jejich intimní soužití jim přirozenou cestou přinese těhotenství ukončené porodem zdravého dítěte. Ve skutečnosti si neuvědomují, že v současné době má každý pátý vztah problémy s otěhotněním. Páry, které se snaží bezvýsledně otěhotnět přirozenou cestou, však nejsou definitivně sterilní, mohou mít jen sníženou plodnost a lékaři jim mohou pomoci počít vytoužené dítě. Neplodnost postihuje přibližně 10 – 15 % párů v reprodukčním věku a 40 – 50 % neplodnosti je způsobeno problémy se spermatem. Neplodnost je nejčastěji důsledkem nízkého počtu spermií nebo anatomické abnormality. Nízký počet spermií může být zapříčiněn mnoha faktory včetně působení jedů, záření, nadměrné teploty, poranění varlat, endokrinních poruch, konzumace alkoholu, prodělaných akutních onemocnění nebo delších horeček a otoků varlat. Nejobvyklejší anatomickou abnormalitou, která způsobí neplodnost mužů, je varikocela, rozšíření žíly spermatického provazce. Test mužské plodnosti Vám umožňuje určit, zda je aktivita vzorku spermatu normální nebo nižší než normální. Testuje jak množství, tak aktivitu (pohyblivost) spermií.

DIABETES TEST
Diabetes je choroba, která sama osobě nebolí a v podstatě nijak viditelně nekomplikuje běžný život. Diabetik, který tuto nemoc ignoruje, nedbá na životosprávu, dostatek pohybu a doporučení lékařů následky nepocítí ihned. Pamatujte však, že tělo si Vaše prohřešky pamatuje a sčítá!! Ohroženi jsme všichni, protože cukrovka může překvapit bez varování každého z nás, v jakýkoliv čas! Cukrovka neboli správně latinsky řečeno diabetes mellitus je celosvětově rozšířené chronické onemocnění, které postihuje obě pohlaví a všechny věkové kategorie. Historie diabetu sahá hluboko do minulosti. Cukrovka je jedna z nejstarších a nejspletitějších chorob, které lidstvo poznalo. Studiemi se zjistilo, že 30 – 50 % lidí s cukrovkou neví, že ji má. Je to proto, že jakmile se u člověka poprvé rozvine cukrovka, je běžné, že nemá žádné příznaky nemoci. Má však vysokou hladinu glukózy v krvi,  a časem může dojít k vážnému poškození některých orgánů. K diagnostikování často dochází po záchvatu symptomů, kdy již došlo k vyhnutelnému, vážnému a nezvratnému poškození. Tomuto poškození se dá předejít, pokud se včas zredukuje vysoká hladina glukózy. Diabetes Test je efektivním testem k včasné detekci abnormální hladiny cukru v krvi, která může být příznakem cukrovky nebo jiných zdravotních problémů. Jedinci, kteří zjistí abnormální výsledek, by měli z důvodu dalších testů vyhledat lékaře.

Diagnostické testy Test mužské plodnosti naleznete v naší nabídce.