Maca: záchrana anemiků

cm cervene krvinky

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

V naší zemi je mnoho anemiků (chudokrevných) a podvyživených. Tento lék je nadějí pro dospělé i děti. Existuje horský kořen, který se mele a mění v možný lék proti anemii. Obsahuje mnoho vitaminů. Lze jej užívat s kterýmkoliv nápojem a kůra trvá 15 dní. Tento kořen se mění v prášek a pije s nápoji nebo se užívá přímo.

Unavená tvář, oslabená špatným spánkem, malátnost, bezradnost, malomyslnost, nechuť k práci mohou být jasným příznakem anemie. Toto vážné onemocnění vzniká snížením počtu červených krvinek a projevuje se v některých případech s neblahými následky. Přírodní léčitel Luis Ernesto Reyes objevil podivuhodný kořen zvaný „Maca“ ověřený vědeckými pokusy, který je schopen léčit anemii a podporuje potenci s vynikajícími výsledky. Maca je kořen rostoucí ve vysokohorských polohách pod vrcholy hor. Je vhodným léčivem a potravinou, Jako lék se užívá proti anemii a jako potravina je nevyčerpatelným zdrojem vitaminů jak pro děti tak i pro dospělé a starce bez vedlejších účinků. Luis Reyes zdůrazňuje, že tento vynikající produkt lze konzumovat jak v čerstvém, tak i v suchém stavu bez ztráty hodnoty.

Výborný prášek
Lékaři tradičně doporučují umlít kořen na prášek (podobně jako soju), který je neobyčejně žádán oslabenými osobami, v některých případech s výrazně projevenou anemií. V kterémkoli stadiu nemoci Maca přináší uspokojivé statistické výsledky. Léčbu lze provádět bez obtíží. Jednu lžíci prášku Maca vysypeme do sklenice ovocné šťávy nebo jakéhokoliv nápoje. Preferují se bylinné čaje, výjimkou je káva. Po užívání kořene Maca tímto způsobem během 13-15 dní pacient pociťuje velmi výrazné zlepšení.

Evropané lépe využívají kořen Maca
Četnými konzultacemi s pacienty včetně evropských bylo potvrzeno, že zájem o tradiční kořeny a byliny rostoucí v naší zemi je větší zájem než u nás. Častokrát jich cizinci požadují daleko více než je nabízí naše příroda, zatímco u nás jim nevěnujeme patřičnou pozornost.

Přírodní medicína obsahuje léčbu téměř všech chorob. Stejných metod používají také léčitelé. Maca je vynikající sexuální stimulant u osob se sníženou potencí, kteří se jí snaží opět získat. Vyhnou se předčasné ejakulaci a zabrání sexuálnímu selhání, podpoří individuální potenci a sílu.

Přes dvacet let Luis Ernesto Reyes prováděl studie v Bolivii, Chile, Argentině a v Brazílii, kde získal své znalosti, které v současné době využívá v naší zemi. Narodil se v Limě, ale větší část života strávil v cizině, což mu umožnilo získávat dovednosti a zkušenosti.

Po komplexním studiu fyzioterapie (studium léčivých rostlin) odjel do Brazílie na mezinárodní seminář o přírodní medicíně, kde prezentoval své výsledky.

Jako mladý studoval jeden rok humánní medicíny San Marcos, ale opustil jí kvůli výzkumné cestě na venkov, kde se věnoval přírodní medicíně. Nyní po dlouhé době může potvrdit, že tato věda je schopna léčit mnoho nemocí včetně nádorů, když dokázal zastavit zhoubné bujení vzniklé na drápu kočky. Peruánci dluží zatím své zemi více pozornosti ve srovnání s tím, co jim příroda nabízí.