Léčivé objetí

cm muz zena7

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Je prokázáno, že většině z nás chybí blízkost. Když si má malá opička vybrat, jestli se přitulí k maketě opice s jídlem nebo k úplně stejné maketě, jen obalené kožešinou, vybere si ji, i když u ní není žádné jídlo. Zdá se, že potřeba přitulení je pro mláďata důležitější, než potřeba jídla. „Naštěstí“ my jsme civilizovaní a už si žádné potřeby nepřipouštíme. Možná proto tolik lidí tak moc nakupuje, přejídá se, honí se po požitcích nebo za penězi. Možná by stačilo málo a mohl by celý svět být méně hektický a přitom příjemnější.

Ale když své potřeby popřeme, doopravdy nic nezískáme. Jen budeme cítit větší prázdnotu a vyprahlost. Chci Vám nabídnout těžší cestu. Převzít za sebe zodpovědnost a začít pomalu uzdravovat své vnitřní děti, které jsou často podvyživené.

Na sobě pracuji už mnoho let a za tu dobu jsem se nesmírně otevřel. Dokonce učím léčivé objetí a kouzlo dotyku a s potěšením sleduji, jak neznámí lidé po přednáškách prosí, zda se se mnou mohou obejmout. Obvykle pak děkují a cítí se posíleni a oživeni. Souvisí to hodně s tím, že mi nezbylo, než přijmout svou mužskou energii a díky tomu nyní mohu učit, jak být více v mužské energii a také, co je pro to potřeba udělat.

Uvědomil jsem si, že mnoho partnerských problémů souvisí s tím, že muž není dostatečně v mužské energii nebo neumí objímat. Protože žena, když není léčivě objímána, chřadne nebo začne být nespokojená. Muži jsou o něco jednodušší bytosti, těm stačí alespoň občasný sex a tyto problémy se neprojeví nebo zůstanou na přijatelné úrovni. Ženy jsou komplexnější bytosti a samotný sex jim obvykle nestačí. Naopak pokud není blízkost, mohou začít sex odmítat i tam, kde dříve „nebyl problém“.

Když žena není objímaná nebo necítí ze svého muže dost mužské energie, začne se cítit nespokojená. A v energii nespokojenosti začne na svém muži nacházet problémy. Bohužel obvykle ani jeden z nich neví, kde je skutečný problém. Takže žena je čím dál nespokojenější a muž se snaží a snaží a „nic jí není dost dobré“ tak dlouho, dokud se snažit nepřestane.

Že tenhle příběh znáte? A jak dlouho budete ještě hrát přetahovanou o energii? = Jak dlouho se ještě budete hádat, upadat do depresí a vzájemně si vyčítat všechno možné?

Léčivé objetí nabíjí naše tělo a živí naši duši. Když tuto výživu nemáme, hledáme si ji jinak. Začneme se přejídat, najdeme si nějakou jinou závislost nebo se „jen“ budeme hádat nebo si vyčítat i to, co by jinak bylo nepodstatné.

Dobrá zpráva pro muže: Jestli se bojíte blízkosti, můžete ji ženě poskytnout, aniž byste byli ohroženi tím, čeho se bojíte, naopak si to užijete. A můžete tím přinést klid a mír do své rodiny.

Dobrá zpráva pro ženy: Můžete dostat, co chcete. Jen je třeba si uvědomit, co chcete doopravdy a začít si o to říkat tak, abyste to mohli dostat. Protože když na muže štěkáte, jen málokterý muž pochopí, o co si říkáte doopravdy.

Bohužel léčivě objímat umí jen málokdo. A přitom to všichni tak potřebujeme. A co teprve naše děti. Tato dovednost se nedá naučit článkem nebo povídáním. Ale naučit se dá. Stačí se otevřít a dovolit naší přirozenosti, aby nás vyživovala. A co je nejdůležitější – můžeme si to dát i bez kontaktu a bez dotyku. Takže cesta je otevřená i těm, kteří se dotyků bojí nebo jsou stydliví. Protože ve skutečnosti nejde o dotyk nebo objetí, ale o kontakt energií. I proto je velká část kurzu věnována jemno-hmotnému dotyku bez fyzického dotyku, a když se to naučíme dobře takhle, pak ten skutečný dotyk bude ještě léčivější.

Ve skutečnosti není nic léčivějšího, než dotek, jen se to musíme naučit. Přeji Vám, aby Vás dnes někdo krásně objal, a když se to nestane, tak začněte (opatrně) Vy.

Nejlepší na tom je, že můžete objímat a hladit, i když jste sami. Nedávno jsem to učil na jednom kurzu a jedna dívka mi pak nadšeně psala, že se začala hladit a už po 10 minutách cítí změnu k lepšímu. Má lepší náladu a víc chuti do života. Nechcete to taky zkusit?

Navštivte kurz Kouzlo dotyku, Léčivé objetí.