Smyslný olej s vůní dálek

cm wellness

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Stejně jako lidé uchovávají v mysli nejkrásnější vzpomínky, i příroda si hýčká to nejlepší – ryzí bohatství, kterým obdarovala zemi. Poznejte energii přírodních živlů i čistých esencí. Nadechněte se vůně čarodivých dálek minulosti a naplňte své smysly rajskými požitky.

Aroma granátového jablka prostupovalo zahrady Edenu, cedrovou esenci hojně využívali již v antickém Řecku a blahodárné účinky vanilky velebili staří Aztékové a Toltékové. Dopřejte si luxusní pohlazení čistých a kvalitních přírodních výtažků v nové, intenzivnější wellness řadě tělových a masážních olejů pro zvýšený prožitek z doteků i celkové relaxace těla a mysli s nádechem charizmatických dálek prostoru i času.

Granátovník obecný pochází z Blízkého východu, je to nízký strom, který se dožívá celkem vysokého stáří. Jeho plody se sklízejí od září do listopadu a ukrývají v sobě  velké množství šťavnatých zrníček. Zrníčka se zpracovávají velmi  šetrnou metodou lisováním za studena tak, aby ve vylisovaném oleji zůstaly zachovány všechny léčivé účinky, které jsou známé již od starověku. Již tehdy byl olej používaný na zmírnění stárnutí pokožky. Olej obsahuje  vysoké množství přírodního fytoestrogenu, velmi účinného  antioxidantu.

Afrodiziakální granátové jablko představuje ideu věčného mládí. Jeho ryzí extrakty, které podporují smyslnost a dlouhověkost, jsou už od dávných dob tajnou součástí omlazujících elixírů. Olej ze semínek granátového jablka s charakteristickou vůní je bohatý také  na nenasycené mastné kyseliny a účinné bioaktivní látky, které příznivě ovlivňují i náročnou stárnoucí pokožku. S přibývajícím věkem pokožka vysychá, ztrácí pružnost, je více náchylná k praskání a přesušování, předčasně stárne a tvoří se vrásky. Péče o ni je náročnější a právě pro takový typ pokožky je určena novinka výrobce certifikované přírodní biokosmetiky Saloos.

Revitalizující tělový a masážní olej z řady Bio Wellness, s granátovým výtažkem má lehký citrusový nádech díky obsaženým 100% čistě přírodním esenciálním olejům z červeného pomeranče, grepu, ylang-ylangu, růžového dřeva a přináší tělu potřebnou vláhu, energii a hydrataci. Tělový olej obsahuje také cenné  rostlinné oleje lisované za studena bio jojobový, bio slunečnicový a mandlový, které se postarají o znovuzískání pružnosti a vyhovují péči i o nejnáročnější pokožku. Brání předčasnému stárnutí pokožky, dodává jí sametovou hebkost. Čirá esence šťavnatých zrníček jablka chrání pokožku před volnými radikály a pomáhá ji obnovovat, stejně jako znavenou mysl. Odměnou za pravidelnou péči tímto vyživujícím olejem vám bude vitální a mladistvý vzhled. Olej s certifikátem přírodní kosmetiky CPK bio, neobsahuje žádné konzervační, syntetické vonné, barvicí látky ani ropné produkty (paraffinum liquidum).

Přípravek Bio Wellness Granátové jablko – tělový a masážní olej naleznete v naší nabídce.