Když tě nemoc přemůže, hlíva ti pomůže

cm dite nachlazeni

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Aby byli děti zdravé … I vy se bojíte aby v chladných a podzimních dnech vaše dítě neonemocnělo? Opravdu, nachlazení, záněty horních dýchacích cest, chřipka, angína a různé virózy už jaksi automaticky patří k tomuto období. Odteď už všechno může být jinak! Na světě je totiž účinný přípravek vyšující imunitu s obsahem hlívy ústřičné v podobě sirupu nebo chutných ovocných bonbónů – a dokáže pravé divy! Proč právě hlíva? Pozitivní účinky hlívy spočívají hlavně v látkách, které mají schopnost aktivovat buňky zajišťující přirozenou imunitu organismu.

Kromě toho hlíva obsahuje celou řadu vitaminů B, D, C, K, proteinů, sterolů, některé mastné kyseliny a stopové prvky chromu, mědi, železa, jódu, sodíku, selenu a zinku. Jakým způsobem ale „zpřístupnit“ hlívu pro naše děti? Tím se zabýval tým pod vedením odborníků a podařilo se jim téměř nemožné. Úspěšně spojili prášek z hlívy ústřičné s ovocnými šťávami a dostali sirup.  Ale to není všechno. Protože odborníci ví, jak je důležité, aby dítě nedostalo do svého organizmu kromě zdraví prospěšných látek i látky, které nejsou pro dítě příliš vhodné, například nejrůznější konzervanty, dali si za úkol vymyslet přírodní složení. A tohle se jim beze zbytku podařilo! Společně s ním na náš trh přichází i ovocné bonbóny na podporu imunity.

Sirup (ovocný sirup – 100 % přírodní sirup s hlívou ústřičnou s příchutí hrušky)

Základem je ovocný koncentrát z čerstvého ovoce (hruška, jablko, višeň) bez přidání cukru, konzervačních látek a barviv, které se rozdrtí a přefiltrováním se zbaví slupek a jadérek. Pak se ve vakuovém prostředí ohřívá, přičemž se z něho odpařuje postupně voda a tak se ovocná šťáva zahušťuje. Tímto procesem prochází dvakrát. Nepřidávají se ani konzervační látky, ani barviva, ale ani cukr. Pro názornost si představte, že na jeden kilogram takto získaného koncentrátu je třeba 8 kg čerstvého ovoce! Do této husté ovocné šťávy se dokonalým technologickým způsobem zapracovává čistý prášek hlívy ústřičné a vzniká sirup s hlívou ústřičnou. Mohou ho užívat bez problémů děti od tří let, ale upřímně řečeno, i my dospělí si ho klidně můžeme naordinovat. Sirup s hlívou ústřičnou má úplně stejné účinky jako hlívové kapsle, ale má daleko příjemnější chuť. Děti mohou díky Hlíváčkovi zvyšovat svou přirozenou imunitu. A tak v době chřipek a nachlazení, kdy na ně všude číhají nejrůznější viry a bakterie, se s nimi mohou lehce vypořádat,  je totiž skutečně „chytrý chlapík“, který dokáže s imunitou pravé divy. Sirup s hlívou ústřičnou má hruškovou příchuť. Prodává se ve všech lékárnách ve 100 ml lahvičkách. V každé lahvičce je koncentrát z 1,08 kg čerstvého ovoce. Podává se dětem dvakrát denně po 5 ml, což je 1 čajová lžička, která obsahuje jednu dávku hlívy ústřičné včetně houbové vlákniny, je silný, zdravý, lahodný – sílu vrátí za pár dní! Ke každému sirupu je příložené puzzle a pohádka o Hlíváčkovi.

 pomáhá:

  • zvyšovat přirozenou imunitu a obranyschopnost organizmu
  • příznivě ovlivňovat hladinu cukru a tuku v krvi, krevní tlak, funkci cévního systému, peristaltiku střev
  • zmírňovat únavu, strnulost šlach a končetin
  • při přecitlivělosti, stresu a zátěži organizmu.