Jitka Bičíková: CELULITIDA u žen – duchovní příčina

celulitida dve 1 2 e1623650973463

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Celulitida ukazuje na náš NAHROMADĚNÝ VZTEK A TREST, který člověk uděluje HLAVNĚ sám sobě. Přehnaná sebekritika, jak na sebe, tak i na ostatní, nespokojenost se sebou sama, přehnaná kritika na sebe samotné, velké zkoumání sebe sama, vidět se horšíma očima, než ve skutečnosti. Žena je plná zloby, hněvu, smutku, touhy po pomstě někomu, KDO JI TAK HODNĚ CITOVĚ UBLÍŽIL.

CELULITIDA

je duchovně o obviňování druhých i SAMA SEBE. Cítíme smutek ze života, chybí nám radost, naplnění, euforie, naplnění, adrenalin, vášnivé prožití života. Často mnohé z nás, namísto DUCHOVNÍ CESTY „zabředávají do hmoty, logiky a rozumu“. Máme vysoké potřeby movitých i nemovitých jistot. Máme zájem více o materiální věci a potřeby – naše mysl se nadbytečně zabývá praktickými potřebami, jídlem, oblečením, kosmetikou, cvičením, zábavou za peníze A VŠE ŘEŠÍME VÍCE ROZUMEM A LOGIKOU NEŽ INTUICÍ A POCITEM….Máme začít chápat, že většina věcí a situací nemá stále jen rozumový a logický základ, jak jsme byli zvyklí, ale vždy jen duchovní. Že jsou to vše naše „zrcadla“, učitelé, zkoušky, duchovní významy, které máme vyluštit.

Celulitida ukazuje na lpění na karambolech minulosti. Neschopnost vyrovnat se s křivdami z raného dětství. Potíže při pohybu vpřed. Celulitida na nás duchovně volá: „NEBUĎTE K SOBĚ ANI K JINÝM tak hrozně tvrdí!“ Proč jste? Kdo vám v minulosti ublížil? Nepramení to z vaší minulosti?

CO S TÍM TEDY? Jak to duchovně léčit?

„Láska“, je největší a nejsilnější lék. A je to SEBELÁSKA. Snažit odpustit hlavně sobě, být na sebe méně kritická, polevit, uvolnit se a začít méně řešit vše kolem a jen žít a užívat si život!! Nežijte strnule, nevracejte se do minulých bolestí a křivd, zkuste to přijmout, navždy v sobě uzavřít a „začít znova a s lehkostí ŽÍT“. 

Snažte se stále něčím „neužírat“ a samy sebe nedeptat, žijte heslem: „život je krátký na to, ho celý protrápit křivdami a starostmi!“.

Nehledejte na sobě stále chyby, nekritizujte se, nelpěte na majetku, odpouštějte lidem i sobě.
Lehko se to řekne, to víme, ale alespoň to kvůli sobě začnete zkoušet! Pomalu, ale jistě. Máme tady všichni jeden velký úkol – PRACOVAT NA SOBĚ SAMÝCH.

A NEJÚČINĚJŠÍ DIETA?

Nejlepší a nejúčinnější dieta je POCIT SPOKOJENOSTI SAMA SE SEBOU A NEBÁT SE BÝT PŘED OSTATNÍMI SAMA SEBOU. Nedusit se v tom, v čem žijete, v „tukovém“ plášti se před něčím, či někým ukrýváte.“ – vystupte z něj, svlečte si „vodnatý či tukový plášť“.

Léčivá formulka: 

„Snažím se a vím, že vše nějak dobře dopadne. Nebojím se budoucnosti a věřím, že má cesta je vedena tím nejlepším a nejbezpečnějším směrem. Nebojím se a věřím osudu bez pocitu strachu. Žijte život podle svých představ, ne toho druhého či vašich rodičů“.

Buďte samy sebou, ne loutkou či obětí. Buďte odvážné, riskujte, nepodléhejte strachu, který vás omezuje.

Hodně odvahy být samy sebou bez jizev na duši, přeji s láskou nám ženám.

Vaše Jitka B. 
lymfoterapeut, autorka dvou úspěšných knih „O ZÁHADNÉ LYMFĚ A OTOCÍCH“ a „OTOKY, LYMFA a nejčastější ženské nemoci“.

Zdroj: www.zahadnalymfa.cz

www.facebook.com/zahadnalymfa