Je možné zhubnout za 5 dní?

cm hubnuti

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Možná jste už slyšeli o ketonové dietě. To je zatím nejúčinnější způsob hubnutí. Tuto dietu je velice lehké dodržovat, protože se netýráte hladem a zároveň je to jediná dieta, která chrání vaše svaly a spaluje pouze tukové zásoby a to vše bez jojo efektu.

Princip fungování

Ketonová dieta není založena jenom na sníženém přísunu energie, tuků a sacharidů, ale velmi důležitý je u ní vysoký obsah bílkovin. Když tělo přijímá takovou stravu, dostane se do tzv. stavu ketózy, což je specifická metabolická změna, při které tělo začne rychle spalovat tukové zásoby, protože má snížený přísun sacharidů a tuků.

Expres do menších velikostí Je možné zhubnout za 5 dní?

Bez hladu

To tedy neznamená, že snížíte množství stravy, jenom změníte její složení. Tělo nestrádá, má dostatek energie z vlastních spálených tuků, navíc tvoří ketony, což jsou látky, které navozují pocit dobré nálady a zabraňují pocitu hladu.

Vyvinuto v USA

Tato metoda hubnutí byla vynalezena na Harvardské univerzitě v USA a pro svou bezpečnost a výborné výsledky byla s nadšením přijata veřejností. Jenže vše muselo probíhat pod vedením zkušeného výživového poradce. Toho se chytil tým finských vědců a vytvořil jednoduchou a přehlednou metodu 5denní dietu Express Diet, kterou bezpečně zvládne každý sám doma. Nemusíte počítat kalorie, či sledovat příjem tuků a sacharidů, všechno je již správně namícháno v každém jídle podle ketonové diety.

5denní dieta

5denní bílkovinová dieta Express Diet je tedy ketonová dieta pro redukci hmotnosti. Je sestavená z konzumace 4 porcí hyperproteinových instantních jídel denně, které tělu zabezpečí všechny potřebné živiny jako u běžné stravy, ale zároveň mají výrazně snížený obsah tuků a sacharidů, aby vás neustále udržovala ve stavu ketózy. A navíc hubnete zdravě. Finové jsou známí tím, že úzkostlivě dbají na péči o zdraví výběrem kvalitních přírodních surovin.

4 chutná jídla na každý den 5denní ketonová dieta

Jednoduše a rychle

O tom, že s 5denní dietou jde všechno jednoduše a rychle, vás přesvědčí už příprava jídla, která vám nezabere víc jak 5 minut. Odpadá vaření a peníze ušetřené za stravu si můžete odečíst od ceny 5denní diety, co určitě potěší Vaši peněženku.

Sami si můžete zvolit intenzitu kúry podle toho, kolik a jak rychle chcete zhubnout. Pak už si stačí jenom stoupnout na váhu a máte ze sebe skvělý pocit.