Je čas postavit se chřipce

cm smrkajici zena

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Dnešní doba přináší mnohé moderní metody jak čelit chřipkovému onemocnění. Sem patří očkování protichřipkovou vakcínou. Zastánci přírodních postupů dají přednost 2000 let staré a osvědčené kombinaci bylin na posílení imunity.

V takovém ročním období, jako jsou přechody z podzimu do zimy a potom ze zimy do jara, je lidský organismus velmi náchylný k virovým onemocněním. Od pradávna lidé hledali léčivou látku proti virům, až dnešní doba nám přinesla vysvětlení, proč takovou látku nelze najít. Původce nemoci je virus, který velmi pružně mění svou podobu na rozdíl od bakterie, takže my vlastně proti němu nemůžeme postavit antibiotikum a dokonce ani vakcínu. Teoreticky ano. Vyrobíme vakcínu z vy-kultivovaného viru, ale než se tato vakcína dostane výrobním procesem k pacientovi, virus změní svou podobu a již je zcela jiný. Takže vakcína je 100% účinná jenom tehdy, když se potkáme s původním, nezměněným virem, ze kterého byla vakcína vyrobena.

Hlavní strategie protivirového boje tedy spočívá v posilování imunity a organismu, aby on byl sám schopen se viru postavit. A nejdůležitější je, aby tento obranný postoj byl zaujat včas.  Kombinace bylin, kterou sestavili staří čínští lékaři, aby tak chránili své císaře. Tato receptura byla odhalena v jejich hrobce a vědci podle ní dodnes vyrábí tento přírodní přípravek a potvrzuje se, že stále funguje a je nepostradatelným pomocníkem.

Součástí je kořen z echinacei – výtažek má imunostimulační aktivitu. Dále výtažky s listů rozmarýnu, poněvadž jejich silice vykazují protibakteriální a protiplísňovou aktivitu, dále yzop lékařský, ženšen, diviznu, puchratku a další. Immunity Star jako celek enormně posiluje nespecifickou i specifickou imunitu, stavy vyčerpání a oslabení organismu. Pomáhá tělu překonávat výše zmíněné přechody biorytmů na jaře a na podzim. V létě zase pomáhá tělu proti alergiím.

Je přírodní antibiotikum a imunomodulátor, pomáhá v oblasti horních cest dýchacích, v oblasti zažívání, močových cest. Uplatňuje se u alergií a při stresových situacích. Jeho použití se vyplatí tehdy, když je podáváno včas. Prostředek má být doma připraven v lékárničce. Sáhneme na něj hned při prvních projevech nemoci, již při prochlazení. Nebo dokonce preventivně v období epidemie ji užívají učitelé, lidé, kteří pracují s lidmi – všude kde se roznáší kapénková infekce, je vhodná pro oslabené lidi, rekonvalescenty, alergiky. Podává se při nemoci – v začátku i v době rekonvalescence.