Jak zatočit s únavou, posílit imunitní systém a být stále mlád?

cm vitalita

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Zdá se, že v zemi karnevalů mají jasno. Tím nemyslíme jen sluncem zalité pláže, ale fakt, že vitální obyvatelé Brazílie již po několik staletí využívají blahodárných účinků guarany v jejich každodenním životě. Tato rostlina pochází z „největší lékárny světa“, z Amazonského pralesa. Původní obyvatelé ji považovali za léčivý dar Bohů, protože rozemletá semena guarany jim dodávala vitalitu a ochraňovala je před mnoha nemocemi. Nazvali ji: „Elixír dlouhověkosti“.

My ji známe spíše jako přírodní stimulant, který je určen především pro sportovce, studenty a řidiče, protože obsahuje guaranin (přírodní kofein), ale její působení je daleko širší díky všem látkám, které obsahuje (vitamíny: C, PP, B1, B2, minerály: vápník, železo a další biologicky aktivní látky).

Víme, že guarana je čistě přírodní produkt, který dodává energii při únavě a pomáhá při bolestech svalů, kloubů i hlavy. Je výborná na zlepšení koncentrace a výkonnosti. Zabírá také na posílení krevního oběhu a celkově podporuje imunitu. Ale možná nevíme, že také spaluje přebytečné tuky, detoxikuje játra, čistí ledviny a krev, snižuje cholesterol a vylučuje těžké kovy.

Co je důležité, není návyková a nemá vedlejší účinky. Při dlouhodobém užívání prodlužuje život, zlepšuje náladu a zjevně omlazuje.

Tyto lisované tablety Guarana jsou vyrobeny přímo z mletých semen guarany, které obsahují všechny vitamíny a minerály v přírodní formě. Proto mají mnohem dlouhodobější a příznivější účinky na organismus než tablety plné pojiv s přídavkem extraktu kofeinu.

Nejlepší je si to vyzkoušet. Věříme, že budete mile překvapeni.