Hlíva ústřičná s Echinaceou – to pravé pro vaši imunitu

cm hliva ustricna

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Chcete-li se vyhnout nemocem tím, že nepodceníte prevenci, můžete kromě zdravé životosprávy, dostatku spánku, pohybu, vhodné stravy a omezení alkoholu sáhnout také po zázračné houbě s mimořádnými účinky – hlívě ústřičné a účinných produktech z ní připravených. Jedním z nejoblíbenějších je přípravek hlíva ústřičná s echinaceou.

Hlíva ústřičná je houba rostoucí na listnatých stromech, která si svými účinky vysloužila název perla mezi houbami. Přípravky z ní se mimo jiné úspěšně používají i při onkologických onemocnění, mnozí ji proto považují za pravý elixír života. Hlíva ústřičná vám může být nápomocná, pokud máte vysoký krevní tlak a hladinu cholesterolu v krvi. Pomáhá zlepšovat metabolizmus, regenerovat vnitřní orgány a diabetikům pomůže snížit hladinu cukru v krvi. Kromě toho přispívá i ke zlepšení ekzémů, bradavic, zánětů a nejrůznějších kožních onemocnění. Ideální je propojit účinky hlívy s léčivou sílou byliny Echinacei, která je známá jako přírodní antibiotikum a prostředek proti infekci. Pomáhá totiž ničit bakterie i viry v organismu.

Pokud se chcete v nadcházejících chladných měsících vydat tou správnou cestou prevence, pořiďte si přípravek z tradiční produktové řady IMUNIT®, obsahující dostatečné množství jemně pomleté suché tkáně plodnice hlívy ústřičné, abyste svému tělu pravidelně dodali látky na posílení obranyschopnosti.

Nejoblíbenějším přípravkem, která se vyznačuje vysokou kvalitou surovin a unikátními technologiemi zpracování, je hlíva ústřičná s echinaceou. Je charakteristická extra vysokým obsahem jemně mleté sušené tkáně hlívy ústřičné v denní dávce. Předností jsou její vynikající chuťové a energetické složky.  Hlíva ústřičná je velmi bohatým zdrojem účinných přírodních látek – beta-glukanů. Obsahuje také aminokyseliny, vitamíny skupiny B, minerální látky a stopové prvky – železo, hořčík, zinek, selen, chrom a jód.

Hlíva ústřičná s echinaceou pomůže posílit vaši obranyschopnost a podpoří imunitní odpověď vašeho organismu v období zvýšeného rizika infekčních problémů. Zároveň ochraňuje buňky kostní dřeně, jater, tlustého střeva, cév, ledvin a slinivky. Pravidelné užívání tohoto ověřeného doplňku stravy mimo jiné zmírní vaši únavu a povzbudí regeneraci organismu po prodělané nemoci. Budete tak nejen mnohem lépe čelit virům, ale z každého oslabení se rychle dostanete zpět do výborné formy.