Cysty a jiné nezhoubné novotvary

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Výskyt cyst a jiných nezhoubných novotvarů kdekoliv v těle doporučuji považovat za varovný signál ukazující na zvýšené riziko rakoviny do budoucna. Jejich nález kdekoliv v těle by měl vyburcovat člověka k zásadní změně životního stylu. Kdyby šlo o takový nález v naší rodině, bez ohledu na budoucí výsledky upřesňujících vyšetření bych doporučil rovnou reagovat, jako by šlo o rakovinu.

Z produktů doporučuji cordyceps, obsahuje nejsilnější životabudič, s jakým jsem se dosud setkal.

V dávkách velmi nízkých a cenově dostupnějších významně snižuje únavu a aktivuje regenerační rezervy organismu. Může být užíván v tak vysokých dávkách, jak jen dovoluje finanční situace. Z toho, co o Cordycepsu znám, tipuji, že by se tento produkt mohl užívat v maximální dávce až 8 tablet denně. Je to váhový ekvivalent staršího produktu, který dříve užívali naši olympionici. Ještě vyšší dávka sice nedělala žádné potíže, jen už to byla zbytečná investice – výkon dále nestoupal.

Totéž můžeme aplikovat i pro boj s nemocí. cordyceps nikterak nevadí antidopingovým komisím, ani když je užívaný přímo v průběhu sportovní události (např. během olympiády). Toto je dobré vědět, aby klient neměl obavu, že jde o nějaké stimulans, která jen dočasně vyždímá organismus za cenu pozdějšího rizika. To u cordycepsu nehrozí, pracuje jiným způsobem, aktivujícím rezervní regenerační potenciál organismu.

Naopak i při zcela malém, ale dlouhodobém dávkování se může naplno projevit s tím související jiný velmi zajímavý účinek – zpomalování procesů stárnutí. Neužívat pozdě odpoledne nebo večer – přebytek vitality by mohl bránit ve spánku.

Jen tak na okraj:

Při dostatečně dlouhém podávání cordycepsu máme hlášené regenerace děložního čípku. Klientky nemusely na původně plánovanou operaci (tzv. konizaci) děložního čípku, protože prekanceróza se „prostě ztratila“.

Pokud jsou cysty a nezhoubné novotvary v hormonálně citlivých tkáních, osvědčila se přírodní látka složitě zvaná indol-3-karbinol, zkráceně I3C.

Pro zvýšení šance na dlouhý život bez nemocí je rozhodující, co všechno je člověk ochoten změnit ve svém dosavadním sebezničujícím životním stylu, který jej přivedl až k varovné tvorbě cyst či jiných nežádoucích útvarů v těle. A opět je vhodné brát si za příklad boj s rakovinou, i když máte „jen“ cystu nebo nějaký jiný nezhoubný novotvar.

Doporučuji pozorně prostudovat tento film, je opravdu úžasný, doporučuji shlédnout až do konce, protože tam o sobě vypráví lidé, kteří dokázali vybojovat se svou rakovinou vítěznou bitvu.

VIDEO: Léčba rakoviny zevnitř

Následující knihu napsala paní, která také přežila rakovinu a v této knize shrnuje své osobní zkušenosti. Kniha zdůrazňuje tzv. psychosomatické souvislosti ( nebo-li že nemoci těla vznikají jako důsledek chyb v psychice):

Miluj svůj život (Louise L. Hay)

Podobně jako u rakoviny, také u nezhoubných bujení doporučuji přejít na vegetariánskou ZÁSADOTVORNOU stravu a PŘESTAT JÍST MASO včetně ryb. To se osvědčilo mnoha klientům, proč by se to neosvědčilo i vám? Chronické překyselení organismu se v přírodní medicíně považuje za největší zdroj všech druhů zhoubného bujení a nejspíše to platí i pro bujení nezhoubná, cysty nevyjímaje. Sumář informací a užitečných odkazů najdete v článku:

Překyselení dokáže poškodit cokoliv v lidském organismu

Ještě náročnější, ale s výbornými výsledky, je ŽÍT NĚKOLIK TÝDNŮ JEN NA ZELENINOVÝCH ŠŤÁVÁCH. Na internetu najdete řadu svědectví lidí, kterým takto extrémní očistná kůra zachránila život a odstranila z těla rakovinu, občas i ve zdánlivě „nevyléčitelném“ stadiu. Nebo-li co nejvíce čerstvého ovoce a syrové zeleniny a raději nekonzumovat žádný cukr, žádné sladkosti a žádný alkohol, protože způsobují opravdu velké překysel-ování organismu.

Kdekdo to už ví, skoro nikdo toho nedbá a pak se nelze divit tomu, že v České republice už rakovina zaútočí na každého třetího občana, a každý čtvrtý na ni také zemře. Mezi třetinou a čtvrtinou je rozdíl jediné dvanáctiny. Takže jen každý dvanáctý člověk s rakovinou stihne zemřít na něco jiného. Takže nevěřme proklamovaným „úspěchům“ oficiální medicíny.

Skutečná prevence není vůbec o tom najít rakovinu včas – to je zase jen něčí byznys. Skutečná prevence znamená žít tak, abychom žádnou rakovinu ani žádné jiné třeba „jen“ nezhoubné bujení či cysty vůbec nedostali.

Budete-li mít další doplňující dotazy, rád Vám na ně odpovím v naší internetové poradně.

Když člověk vykročí na cestu za novým zdravějším životním stylem, jde to většinou jen pomalu. Jsme rádi za každého člověka, který se s naší pomocí na tuto cestu vydal.