Chronický zánět šlach

cm slachy

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Chronický zánět šlach často vzniká přetížením, které však bývá jen poslední kapkou při dlouhodobém zanášení šlachových pouzder purinovými metabolity. Ty se tam dostanou především konzumací masa a masných výrobků.

Doporučení spočívá v následujících pravidlech:

NEJÍST MASO (VČETNĚ RYB)

Maso je po alkoholu druhý nejhorší zdroj energie, a to vzhledem k toxické zátěži organismu. Jako zdroj esenciálních (pro život nezbytných) aminokyselin jsou čistějším zdrojem fermentované mléčné bílkoviny. Čas od času mi někteří noví klienti potvrzují, jaký neuvěřitelný efekt měla na ně detoxikace celého organismu, spojená s přechodem na každodenní lakto-vegetariánskou stravu, a jak byl jejich (dosud nevyléčitelně) nemocný orgán zbaven zhoubných purinových intoxikací.

Opravdu není dobré, když je lidské tělo hromadným hrobem zvířecích mrtvol. Metabolismus člověka ve skutečnosti vůbec neodpovídá celospolečenskému omylu, že člověk má být „všežravec“ konzumující i maso. Podrobnosti najdete v tomto velmi zajímavém článku: Srovnávací anatomie. Dokonce i široce propagované mořské ryby jsou mnohem toxičtější, než jsou ochotni připustit i mnozí odborníci na výživu. Podrobnosti viz článek: Ryby pro zdraví?

Výjimečná konzumace masa dramaticky sníží přímou intoxikaci z něj. To je logické.
Horší je, že i tato jen sporadická konzumace bohužel dokáže udržet ve střevech spoustu hnilobných bakterií, parazitů a plísní, a celá tahle nepřátelská armáda dnem i nocí nepřetržitě produkuje směs toxických zplodin. Pak už je vše jen otázka času, kdy a kde se to projeví.

Jedině tedy trvale bezmasým stravováním se tělu může postupně zásadně změnit pestrá soustava střevních mikroorganismů a tělu se konečně uleví od toxinů hned tří nepřátelských armád – od toxinů produkovaných parazity, hnilobnými bakteriemi a plísněmi.

Jejich toxiny se šíří krevním oběhem do tkání celého organismu, a proto se už po staletí ví, že střeva rozhodují o zdraví naprosto všeho ostatního v těle. Mimo jiné, v dobách, kdy maso bylo jen výjimečně k nedělnímu obědu, byla rakovina vzácnou nemocí. Dnes se v České Republice na zhoubné bujení léčí každý třetí člověk a každý čtvrtý na ni také nakonec zemře. Dříve se mnohem více umíralo na infekce z nedostatku hygieny a na nemoci související s nízkou životní úrovní.

Když už je třeba přidat do potravy zdroj „hmotné“ energie“, raději doporučím tuky rostlinné nebo mléčné. Důvody jsou dva:

1) Tuky se spalují pomaleji a tělo jich stihne více spálit, než uložit. Na rozdíl od škrobů, které se procesem trávení vždy změní na „rychlou“ glukózu“. A to je důvod, proč se škroby daleko rychleji mění na zbytečný podkožní tuk, než když energii dodáme v podobě tuku rostlinného či mléčného.

2) Jde o velmi efektivní proti rakovinové stravování. Rakovinové buňky se živí výhradně glukózou (včetně té ze škrobů), zatímco tuk jako zdroj energie neumí vůbec využít (na rozdíl od zdravých buněk).

Bílkovina - mléko

DETOXIKACE A SETRVALÝ DETOXIKAČNÍ ŽIVOTNÍ STYL VČETNĚ KAŽDODENNÍHO ODKYSELOVÁNÍ

Pro odkyselení organismu a doplnění nedostatkových makro minerálů (především vápník, draslík a hořčík).

Ideální je užívat minerální látky individuálně a podle aktuálního měření pH moče s pomocí selektivních papírku – například Indikátorové pH papírky 200 ks, které jsou mnohem přesnější než obyčejné pH papírky, které Vám sice nabídnou v každé lékárně, ale pro tyto účely jsou nevhodné. Když máte pH zřetelně pod 7, vypijte nápoj s jednou rozmíchanou lžičkou a za několik hodin si pH znovu zkontrolujte. Pokud dávka nestačila, možno opakovat až do 4 lžiček denně. Přípravek s minerály by měl vždy být jen „třešničkou na dortu“. Základem příjmu minerálů by mělo být velké množství zeleniny, včetně podceňovaných brambor (v jakékoliv úpravě, aby se vám nepřejedly). Časem lze získat praxi a s ní schopnost odhadnout, jak velkou dávku přidat k tomu, co jsme za celý den snědli. Čím více jsme „hřešili“, tím větším počtem lžiček to lze kompenzovat. Rozhodně nezačínejte zpočátku podle návodu na obalu, jelikož dávka 2 x 2 lžičky může být zbytečně vysoká a způsobovat řidší stolici.

„Tělo funguje podobně jako kamna.“

Čím lepší je přívod vzduchu, tím lépe se spálí vše, co do nich přijde a tím méně se oboje zanáší. Nepřestává mne fascinovat, co všechno už dokázali učenliví klienti z naší poradny doslova rozdýchat. Pouze toxické puriny z konzumace masa spálit kyslíkem nelze, ale proti nim stačí jednoduše přestat konzumovat mrtvoly zvířat a bílkoviny doplňovat raději  z tvarohů a sýrů.

Oblíbené poznámky na závěr

Sice na ně reaguje jen minimální procento klientů z poradny, ale ti, kteří se pak napojování na kosmické zdroje poctivě věnují, tak všichni hlásí nádherné pozitivní změny ve svém životě, někdy doslova zázraky. Naše rádoby „hmotné“ tělo je z hlediska kvantové fyziky pouze energetický „obraz“ ve všudypřítomném neviditelném kvantovém poli. Kosmické zdroje celého vesmíru mají možnost tento obraz změnit, uzdravit doslova zázračným způsobem.

Kladné výsledky dalších klientů a přátel „napojování“ ukazují, že jdeme správnou cestou.
Je to ten nejužitečnější koníček, jaký můžeme sami sobě dopřávat – a nejen pro naše zdraví.

Aneb zázraky se dějí a už víme jak na ně.

Nejnovější zázrak z naší internetové poradny (jaro 2018) je zmizení celoživotní epilepsie u dospělé ženy (následek porodu – mozek poškozen porodem kleštěmi), včetně téměř úplné normalizace (do té doby nepřetržitě patologického) EEG vyšetření mozku.

Všechny nemoci a jiné nepříjemnosti jsou bojem vesmíru o naše nesmrtelné duše.