Chřipka H1N1 – co chybí ve všech mediálních zprávách o ní?

cm smrkajici zena

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Pokud čtete příspěvky na téma chřipky H1N1, vydávané v hlavních médiích, možná jste dospěli k nesprávnému názoru, že na světě momentálně existuje pouze jediný lék na tuto nemoc. Jeho jméno je Tamiflu a je momentálně nedostatkový. To je překvapující, protože svět je plný antivirálních léčiv, dostupných v desítkách tisíc rostlin. Také kulinářské byliny, jako je tymián, šalvěj nebo rozmarýn, mají antivirální účinky. I bobulovité plody a klíčky jsou antivirální, česnek, zázvor a cibule rovněž.

Nemůžete projít žádnou prodejnou s přírodními léčivy, aniž byste nemíjeli stovky takových přípravků vyrobených Matkou Přírodou. Kolik z nich však zmiňují sdělovací média? Žádné. Připravenost zdolávat chřipku bývá sdělovacími médii definována počty dávek Tamiflu, které jsou skladem.

Tamiflu je vyráběno z rostlin

Žít ve světě, který je zásoben přírodními antivirálními léčivy a neslyšet o tom nic z médií, je mimo chápání. Je to jako zapovězená oblast, jako bychom byli přenášeni do jiného světa, kde rostliny s takovými účinky zmizely nebo kde každý předstírá, že neexistují.

Jen tak mimochodem – z čeho myslíte, že je Tamiflu vyráběno?

Jeho základem je extrakt z tradiční čínské léčivé byliny s českým názvem badyáník pravý (Illicium verum). Jeho souplodí se nazývá badyán a po staletí je znám i v Evropě (například jako koření do perníku). Je jedním ze stovek různých antivirálních léčivek, pocházejících z čínské medicíny – další druhy se nachází ve všech světadílech (Pozn. Bohužel tento extrakt je dál chemicky upraven = jen tak má charakter „nově objeveného léku“ a může být patentován).

Pokládám za vyloženě komické, že velcí výrobci léků využívají pro výrobu Tamiflu čínskou léčivku a pak spolu s lékařskými autoritami oznamují lidem, že rostliny a přírodní léčiva jsou proti chřipce neúčinná! Pokud by to bylo skutečně tak, proč tedy používají rostliny k výrobě svého léku?

Kolik jste už přečetli článků o tom, že Tamiflu je vyrobeno z rostliny, která je v tradiční čínské medicíně používána už déle než 5000 let? Obávám se, že žádný. Jde tu o snahu každému zatajit, že si může svůj lék sám vypěstovat na zahradě nebo v truhlíku za oknem. Jestliže pěstujete koryandr, máte k dispozici lék. Pokud by si to uvědomili všichni, ztratili by farmaceutičtí giganti enormní zisky, které nyní mají z prodeje Tamiflu a vlády zemí by nebyly schopné strašit a ovládat lidi tím, že slibují zajistit distribuci Tamiflu (ale jen pro vybrané).

Podvod s Tamiflu je globální

Chřipka způsobená virem H1N1 není jen poplašná zpráva (hoax). Ale způsob, jak o ní informují zdravotnické autority a hlavní média, už je hoaxu podobný. Podvod spočívá v tom, jak podávají své informace – jak potlačují skutečnost, že všichni žijeme obklopeni přírodní medicínou, plnou antivirálních prostředků, které jsou k nalezení v každém městském parku, lese, v mokřině  i na poli. Nelze přejít žádné odvětví přírodní medicíny a nesetkat se přitom s antivirovými léčivy. Ta se nachází všude! Jsou i v plevelech, které rostou podél chodníků a mezi dlaždicemi; jsou obsaženy i v porostu mezi smetím podél dálnice. Dokonce ani v poušti středozápadu USA nemůžete jet autem, aniž byste nemíjeli na každé míli hojné léčivky, vypěstované Matkou Přírodou! I ty jen vyčkávají, až se lidé probudí a uvědomí si to.

Mám jednu střízlivou hypotézu o viru H1N1 (prasečí chřipce): pokud se z něj skutečně stane globální pandemie, mnozí z těch lidí, kteří odmítají uznat existenci antivirových léčiv nabízených přírodou, zemřou. Jejich mylná víra ve farmaceutické výrobce je bude doslova stát život. V kontrastu s tím ti, kteří si uchovají svou moudrost a vyhledají své léky mezi přírodními zdroji, nejenže přežijí pandemii, ale budou prospívat, zatímco jiní kolem budou umírat. Budou to ti, kteří využijí mocnou, synergickou a živou medicínu, která pomáhá odolávat jakékoliv pandemii. Vytrvají jako nositelé DNA pro příští lidskou civilizaci. Ctitelé chemických preparátů nemají na naší planetě žádnou budoucnost. Avšak ti, kteří hledají moudrost přírody, najdou potenciál pro zdravé a dlouhodobé žití.

Jak jsou masy oblbovány

Kdyby mimozemšťané mohli pozorovat na Zemi to naše omývání mozků s pomocí stupidního názoru, že existuje jen jediný lék proti virům H1N1, smáli by se tak, až by se třásli. Mohli by se jen ptát, proč se lidé na Zemi nechají tak lehce oblbnout a opomíjí bohatství přírody.

Příčina samozřejmě spočívá v působení masových médií. S pomocí žurnalistů, kteří bývají až bolestně neznalí přírodního života kolem sebe, podařilo se médiím potlačit vzdělávání lidí v mnoha oborech, zbavit je stávajících vědomostí, moudrosti a vnímání. Fungují jako upíři. Zdá se, že ten, kdo se zanoří do jejich informací, ztrácí svou přirozenou inteligenci už během jediného týdne. Netrvá to dlouho a z lidí jsou ovce, které dělají jen, co se jim říká a plně tomu věří i přesto, že to odporuje přírodnímu světu.

Hlavní zpravodajství, popisující chřipku H1N1 (nebo i jiné pandemie) nevzdělává lidi, ale naopak zkresluje jejich vědomosti. Staví se proti komplexnosti a všechny akce zjednodušuje na jedinou, která se odehrává v režii mocných korporací nebo naduté vlády. Celé to směřuje k potlačování naší vlastní volby, k eliminování svobodného výběru a dává to všemu falešný rámec „děláme to pro vás“. A takto jsou lidé s konečnou platností připravováni o svobodu. Nepoužívá se k tomu síla ani hrozba zbraní. Je to realizováno s pomocí kampaní s lákavými dezinformacemi, které umí lidi přimět, aby se vzdali své svobody a vyměnili ji za iluzi ochrany nebo bezpečí. Není pak možné, aby při pandemické situaci platilo stanné právo, které nařizuje užívat pouze Tamiflu?

Jasně, že se to může stát. A o tom to celé je.

Bůh nás chraň od toho, co by se mohlo stát, pokud by lidé opravdu začali myslet sami za sebe nebo si pěstovat své vlastní léčivky nebo léčit virové infekce, místo aby si běželi pro recept. Co by se jen mohlo přihodit, pokud by lidé pochopili, že na světě neexistuje jen jeden nebo dva antivirové léky, ale že jsou jich tisíce! (A že na ně není potřeba žádný recept.)

Představte si ten ekonomický chaos, kdyby lidé zjistili, že by mohli léčit rakovinu, vyhnout se srdeční příhodě, odvrátit cukrovku a zdolat chřipku jen s použitím bylin a rostlinných přípravků, které si mohou sami pěstovat!

Taková exploze svobody prostě nemůže být připuštěna v našem světě ovládaném korporacemi. A proto je vám stále dokola připomínáno, abyste se vzdali jakýchkoliv znalostí o léčení bylinkami a uctívali pouze Tamiflu – vašeho chemického zachránce. Neobracejte se s takovýmito otázkami na autority, mí přátelé. Chemické přípravky jsou podle nich přece jediným správným řešením pro ochranu života na naší planetě. Nevěříte? Už téměř jedno století je používáme a velikost populace je větší, než kdy dříve! Kdo by se proti takovému argumentu odvážil něco namítat?