Břicháč Tom – Jak udělat životní změnu a zhubnout

cm brichac tom

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Pokud hledáte tajemství úspěchu těch, co opravdu zhubli, tak jste ho právě našli. To tajemství je velmi jednoduché. Celý úspěch je v celkové změně života. Jednoduše jeden den ráno se probudíte a vše obrátíte vzhůru nohama. Nejde to dělat žádnou postupnou změnou a to ani nedoporučuji. Když na to půjdete pomalu a každý den si uvaříte o jedno zdravější jídlo navíc, tak u toho dlouho nevydržíte. Protože nebudete mít výsledky a pořád Vás to bude lákat zpět k původnímu způsobu stravování. Je proto mnohem lepší se do všeho – do toho velkého neznáma – pustit HNED!

Má to jednu obrovskou výhodu – tělo na to bude reagovat okamžitě a začne spalovat. Když půjdete do všeho pomalu, tak je větší šance, že si tělo na tyto změny postupně zvykne a nebude to pro něj žádný impuls k novému režimu. Jinými slovy: Když se budete snažit o pomalý nástup hubnutí, tělo bude reagovat postupným zvykáním si na nový režim, ale nezačne spalovat tuk efektivně.

Proto je třeba se do všeho vrhnout po hlavě. Neříkám, že to bude snadné. Není to vůbec jednoduché a ani pro mě to nebyla procházka růžovým sadem. Byly dny, kdy jsem se na vše chtěl vykašlat. Vlastně to bylo celkem třikrát, kdy jsem chtěl se vším „seknout“ a na pár dnů jsem opravdu skončil se zdravým jídlem. A možná se to stane i Vám. Důležité ale je, abyste nepřestali navždy. Proto Vám to říkám už nyní, abyste byli připravení, že Vás to může potkat. Za ten rok, kdy jsem pomáhal zhubnout stovkám lidí, jsem zjistil, že to má každý. Každý z nás má někdy období, kdy se nedaří, kdy kila nejdou dolů, k tomu se přidají třeba problémy v práci a deprese je na světě. Opravdu mi věřte, že každý zažil období, kdy se nedařilo. Ale musíte to překonat. O to budete silnější a nikdy už se Vám nestane, že byste zhubnutá kila nabrali zpět. Protože už budete vědět, jak se s takovým stavem vypořádat. A to je opravdu zkušenost, kterou můžete využít během celého života. Budete na sebe hrdí!

Karobové sušenky s brusinkami

Délka přípravy 30 minut

Pro 1 porci potřebujeme

  • 2 hrnky ovesné mouky
  • 3/4 hrnku strouhaného kokosu
  • 1 hrnek másla
  • 1/2 lžičky prášku do pečiva
  • 3 zarovnané lžíce medu
  • 1 vejce
  • 1 lžička vanilkového extraktu
  • 3 lžíce karobu
  • 2 lžičky skořice
  • nasekané brusinky a švestky (množství podle chuti)

Návod na přípravu

Všechny ingredience smícháme dohromady, vzniklé těsto řádně prohněteme prsty a poté vytvoříme kulaté sušenky.

Na plech vyložený pečícím papírem naskládáme sušenky, které pečeme 10 min. v předehřáté troubě na 190 °C.

Z těsta vytvoříme asi 22 kusů středně velkých sušenek.

 

TIP Celostní medicína doporučuje knihu: Jak zhubnout břicho?