Artritida – zázračným lékem mohou být i třešně

cm skelet1

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Hádám, že výrobci léků by si přáli být vynálezci třešní (a také višní) – ty se totiž osvědčily jako nejúčinnější lék na světě pro léčbu dny a snižování bolesti a zánětlivosti při artritidě. Třešně jsou tak účinným lékem, že to přimělo FDA (americká agentura pro schvalování potravin a léčiv – pozn.překl.), aby vybočila ze svých kompetencí a pokusila se umlčet pěstitele třešní. Ti prý nemají právo se odvolávat na vědecké studie o účincích třešní. Jde o pokus cenzurovat informace, o kterých se můžete dočíst v tomto příspěvku.

Jestliže by veřejnosti vyšla najevo pravda o třešních, nebylo by pak už zapotřebí tolik léků proti artritidě a velké farmaceutické firmy by ztratily část svých zisků. Jak máte možnost se přesvědčit v sérii citací o třešních (tyto nejsou ale součástí tohoto překladu – najdete v originále článku – pozn. překl.), jsou výjimečně bezpečné, účinné a rychle působící vzhledem na odstranění otékání a bolesti. Konzumace už jen několika třešní nebo višní denně působí regulačně na hladinu kyseliny močové v těle a je prevencí proti vzniku dny.

Co je dobrým zdrojem třešní?

Jako alternativu k jejich nakupování od pěstitelů je možné si kupovat koncentráty a extrakty, které produkuje mnoho společností. A jak se ukazuje, dokonce i průmyslově zpracovaná třešňová šťáva dokáže stejný zázrak, jako syrové třešně! Pokud trpíte na dnu nebo artritidu, měli byste rozhodně vyzkoušet léčivé účinky třešní a višní.

Oficiální instituce, jakou je v USA FDA, samozřejmě budou říkat, že třešně nejsou lékem. Ale oni vám lžou! (A dobře to vědí.) Třešně s višněmi však JSOU lékem, který je navíc bezpečnější, účinnější a dostupnější, než toxické patentované chemikálie od farmaceutických výrobců. Třešně jsou lékem, který roste na stromech.

Celá sdružení výrobců léků doufají, že nikdy nezjistíte pravdu o třešních. Oni spoléhají na vaši ignoranci, aby si mohli udržet svůj zdroj zisků. Nedovolujte jim, aby vás vysávali tím, že budete užívat drahé, nebezpečné medikamenty, zatímco třešně by mohly být tím, co skutečně potřebujete! Vyzkoušejte si napřed tento lék (mohou to být i třešňové koncentráty) a vydržte s tím nejméně 30 dní. A pokud se vaše bolest vytratí, můžete poslat poděkovací mail Matce Přírodě za to, že poskytla tento přírodní lék tomuto světu.