„Andělé jsou poslové lásky,“ říká Barbora Korunková. Jak začít s anděly komunikovat?

barbora e1617001217963

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Barbora Anramelia Korunková má dar napojení na andělský svět. Jak sama říká, pomoc od andělů k nám proudí neustále: „Andělé čekají na komunikaci s námi, jsme to však my, kdo musí udělat první krok.“ Pro Báru, terapeutku a průvodkyni ke Světlu, je pobývání v energii andělů samozřejmostí. Skrze její slova a jednoduchou modlitbu se může andělského světa dotknout a vstoupit do něj každý z nás.

Báro, rozhovor s Vámi vyjde o Velikonocích, na Velký pátek. Také to vnímáte tak, že se v tento čas o něco více pootevírají brány duchovního světa? Že je jednodušší a snadnější se v těchto dnech „napojovat se nahoru“? A že k nám, lidem, teď z duchovního světa míří více pomoci?

Už naši předci slavili čtyři hlavní velké svátky Země. Jarní rovnodennost, letní slunovrat, podzimní rovnodennost a zimní slunovrat. V tento čas se vždy otevírají zemské brány a Země stahuje informace na další tři měsíce. V této době je proto dobré dělat si rituály, propojovat se se Zemí, vyslat své záměry, modlitby a děkovat. Projevit planetě Zemi vděčnost, za to, že nám dala Život a nejen to, že nám neustále něco dává. Naši předci věděli mnohem více než my dnes, že je třeba se Zemí komunikovat, oslavovat ji jako Bohyni a naší Velkou Matku, která nás bezpodmínečně miluje a pořád dává. Tyto svátky jsou tu také pro nás, abychom měli prostor planetě poděkovat a případně vytvořit rituál s určitými záměry.

Velikonoce se nám pak od rovnodennosti posouvají o týden, ale to nevadí, brány jsou otevřené delší dobu, a proto se k tomu může využít i čas Velikonoc. Nemyslím si, že je jednodušší a snadnější se v těchto dnech napojit víc než kdy jindy, ale protože je to svátek a slaví ho větší množství lidí, tak je v tom mnohem větší síla a energie. Je tedy možné využít tuto energii a propojit se „lépe“ v tento čas.

Pomoc k nám přichází neustále. Jen tím, že se dokážeme v tento čas více zastavit a podívat se do svého nitra, tak můžeme mít pocit, že andělé a světelní průvodci (duchovní průvodci) k nám více hovoří. Ve skutečnosti k nám hovoří neustále, jen pro nás je někdy obtížné jim naslouchat.

Hodně lidí o andělech četlo, je to populární téma. Nejeden náš čtenář by zřejmě uvítal odpověď na otázku: JAK SE SVÝM STRÁŽNÝM ANDĚLEM PROPOJIT? Jak s ním začít komunikovat?

Je důležité pochopit, že Anděl Strážný není vně nás. Když si uvědomíme, že Anděl je uvnitř nás, je ta představa propojení i pro rozum mnohem jednodušší. Při představě: „Jak se mám propojit s něčím, co je někde mimo mě?“ Si to i naše mysl těžko dokáže představit. Proto je potřeba se vždy obrátit do sebe. Obrátit pozornost do svého těla, do svého srdce. Tam člověk nakonec vždy najde všechny odpovědi. Pak záleží, jak s Andělem (světelným průvodcem) můžete a chcete komunikovat. Jak moc se tomu dokážete otevřít a jak moc tomu dokážete věřit. Že je to možné. Že je to skutečné a mnohdy mnohem skutečnější než naše každodenní realita.

Andělé čekají na naší komunikaci. Nemohou zasahovat do naší svobodné vůle, proto většinou nezačnou první. Je třeba udělat první krok. Jako když chcete oslovit někoho zajímavého a stydíte se. Seberete odvahu a vyslovíte nahlas modlitbu.

„Prosím o spojení se svým Andělem Strážným. Otevírám se komunikaci s ním. Přeji si, aby se mnou komunikoval. Aby mi dával znamení a já ho uměl/a slyšet. Přeji si, aby ke mně hovořil tak, abych nejlépe dokázal/a rozpoznat, co mi sděluje. Žádám sám/ sama sebe, abych dokázal/a naslouchat této láskyplné andělské řeči. Děkuji, děkuji, děkuji.“

Modlitbu si můžete upravit podle svého vlastního cítění, ale nezapomeňte vždy na konci poděkovat. Důležité je také vysílat přání skutečně ze srdce. Musí to být přání vašeho srdce. 🙂

Pak už se na to neupínejte a zapomeňte na to. Pusťte modlitbu do prostoru. Brzy se vám pak začne otevírat větší napojení a najednou budete umět „číst“ v jejich řeči a znameních, které vám posílají.

Opravdu to zvládne každý?

Opravdu ano 🙂 Nezapomeňte, že jsme Duše, které mají těla.

Je možné celý proces ještě nějak více podpořit? Pomáhá třeba pustit si meditační hudbu, nebo se o spojení s anděly „pokoušet“ v přírodě?

Každý to má jinak. Někdo umí „vidět“. Vidí obrazy, umí více používat třetí oko. Někdo slyší rolničky. Někdo „cítí“. Někdo to zase cítí víc v těle. Každý má unikátní schopnost, jak komunikuje s jemnohmotnými světy. Někdo zase cítí energii, má husí kůži apod. …

Možností je mnoho a mnoho. Ale určitě zase podle vašeho citu. Co vám jako první přijde na mysl? Pustím si hudbu nebo budu raději v tichu? Půjdu do lesa a budu komunikovat se Zemí a přírodními bytostmi? Nádherné je třeba taky jít k řece. Řeky jsou nádherné komunikační kanály. Nebo sprcha, prostě když pracujete s vodou. Voda vodí…

Vždycky je ale důležité u toho vypnout mysl. A zůstávat v srdci. Pak to jde úplně samo.

Jak mohu svého Anděla více milovat? Jak jít ve vztahu s ním do ještě větší hloubky?

Milujte více sami sebe a budete více milovat svého Anděla. Váš Anděl vás miluje bezpodmínečně. Chápete? Jako matka, které se právě narodilo miminko. Milujete ho takové, jaké je. I když je scvrklé a třeba od krve. I když začne brečet. Vy ho prostě milujete bez podmínky. Takhle vás miluje Božský otec a Božská matka. Takhle vás milují všechny hvězdy, celý vesmír a planeta Země. Takhle vás miluje celá Existence. A čím víc dokážete přijmout tuto lásku, tím víc ji dokážete dát.

Přijměte sami sebe takoví, jací jste. Milujte se víc a ještě víc. A s každou další rovinou téhle nekonečné lásky poznáte větší a širší hloubku lásky bez podmínky.

Jak nás naopak vidí sami andělé? Jak vnímají náš svět a každého jednoho člověka?

Víte proč andělé mohou létat? Protože jsou lehcí. Pohybují se na tenkých světelných vláknech a nemají žádné starosti. Milují třeba když se smějeme. Kde se lidé smějí, tam jsou hodně rádi.

Andělé jsou prostě poslové lásky. Oni komunikují skrze lásku. Jsou láska. Milují nás a chtějí nám vždy pomoci. Ale nemohou zasahovat do naší svobodné vůle. Je to na nás. Na nás je otevřít komunikaci s nimi. Na vibraci lásky.

Pokud někdo trpí jakýmkoliv tělesným nebo psychickým neduhem, mohou mu andělé pomoci se vyléčit? Co pro to musí člověk udělat?

Požádejte a bude vám dáno. Věřte a vaše víra vás uzdraví. 🙂 Víte, je legrační, že se často lidé ptají „co pro to musím udělat?“ Ale už jako by v té větě byla energie toho, že my, jako lidé jsme něco méně. Važte si své vlastní hodnoty. Oni vůbec nerozdělují. Vnímají nás jako sobě rovné. Na úrovni lásky jsme všichni Jedno. A tak nás oni vnímají. Nevidím důvod, proč se tedy ptát „co proto musím udělat?“. Chápete? Všichni jsme si rovni, proč bychom tedy měli dělat něco „víc“? Jsme hodni jejich lásky už teď. Teď. Přijměte tuto pomoc. Teď. Teď. Teď. A jsme hodni i své vlastní lásky.

Budou k vám chodit nějaké vzkazy, lidé a různé příležitosti. Přijměte je vše. Přichází to k vám a Vesmír vám dává nabídky. Často je potíž v tom, že je nechceme nebo neumíme jednoduše přijmout. Zavřete si oči a představte si, že k vám přichází Ježíš. Dává vám pusu na čelo a se vší láskou a pokorou vám říká: „Přijmi vše.“ Přijímejte a děkujte za to.

Čemu ještě nás andělé mohou naučit?

Andělé učí nás, ale i my učíme je. Čím víc máme zkušeností a čím víc roste naše duše, tím i oni rostou. Zvyšujeme vibrace společně. My žijeme tady ve hmotném světě, kde je prostor a čas, a tady platí vše jinak. A naše duše sbírá zkušenosti. A oni se skrze tyto naše zkušenosti učí také. Jsme navzájem propojené nádoby. Všichni jsme propojeni energetickými vlákny (to už je i vědecky dokázané).

Na svém webu píšete, že je důležité přestat v životě bojovat a naučit se věci přijímat. Proč je to tak významné?

Boj přináší další boj. Když se něčemu bráníme, vytváříme tlak, a tím vzniká protitlak. Můžeme pak být ve vnitřních bojích a rozporech. Základem šťastného života je přijímat vše, co právě teď přichází. Všechno, co máme, je věčné „teď“. Přítomný okamžik. Nemá smysl bojovat s něčím, co ještě teď není nebo naopak s něčím, co už dávno bylo, ale už to teď není. 🙂 A v čem se změní náš postoj? Začneme více „být“, a tím i více „žít“. Tím se zlepší kvalita našeho života a začneme pociťovat lehkost v každodenní realitě. A s věcmi, které vy nemůžete změnit, je lepší se smířit. Všechno je pak mnohem jednodušší. Smíření a přijetí je velice léčivé. A důležité je prostě nemyslet.

Vaše duchovní jméno je Anramelia, což, mimo jiné, znamená „ta, která se dotýká Slunce“. Moje poslední otázka tedy je, jak se propojit i se samotným Sluncem. Jak pozvednout své vědomí a více prosvětlit svůj život? Jak se se Sluncem prolnout, jak se otevřít jeho energii a sluneční energii vyzařovat?

Se Sluncem jsme propojeni neustále. Vždyť díky němu žijeme. Ovlivňuje naše životy pořád. Vyživuje nás svou energií. Když za okny vysvitne Slunce, hned máme lepší náladu.

Důležité je si zase uvědomit, že Slunce není „jen“ někde venku. Zavřete si oči, dejte si levou ruku na váš střed těla, tam, kde sídlí vaše solární čakra (Solar plexus). Tam je vaše vnitřní slunce. Představujte si, jakou má barvu, jakou energii vyzařuje. Každý má uvnitř sebe unikátní zdrojovou hvězdu. Nemusí to být jen Slunce. Ale můžete si představit, jak se ve vašem středu těla rozpíná energie vaší zdrojové hvězdy. Naciťujte se na svůj střed těla co nejčastěji. Vnímejte, jak tato energie uvnitř vás roste a rozpíná se a vyživuje vás. A nezapomeňte vždy poděkovat, že máte tak úžasné a krásné tělo. Že díky němu můžete prožívat tento život tady a teď.

Barboro, moc Vám děkuji za rozhovor a přeji vše dobré.

Webová stránka Barbory Korunkové: www.anramelia.cz