Zora Jandová exkluzivně otestovala produkty z nabídky Prozdravi.cz

cm zora jandova

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Tvář internetového obchodu Prozdravi.cz, herečka, zpěvačka a moderátorka Zora Jandová exkluzivně otestovala vybrané druhy přírodních produktů. Zora se zdravému životnímu stylu věnuje již několik let: „Mám státnice z anatomie, fyziologie, sportovní medicíny a psychologie, vím, co tzv. západní medicína umí poskytnout, ostatně zachránila mnohokrát naši rodinu. Zároveň jsem vystudovala tradiční čínskou medicínu, resp. tradiční čínské masáže tui-na, získala jsem tedy i vhled do východní medicíny. Absolvovala jsem i mnoho různých kurzů alternativních způsobů léčení. Vždycky se snažím hledat léčbu určitému problému na míru.“ Můžete se tak dozvědět, jaké přírodní složky na vyzkoušených produktech oceňuje nejvíce. Zmíněné produkty jsou vhodné zejména v tomto zimním období, pro podporu imunity.

SUPER ČESNEK

Česnek je po staletí užíván jako přírodní antibiotikum. Upravuje krevní tlak a hladinu cholesterolu, čistí cévy. Česnek má silné antimikrobiální účinky. Zvyšuje imunitu. Česnek příznivě působí na celý organismus.

Zora Jandová:

„Miluju česnek v jakékoli podobě, právě pro jeho úžasné léčivé účinky. Jistěže je nejlepší ho konzumovat čerstvý a v biokvalitě, ovšem ne pro každého je taková konzumace vhodná. Já oceňuji kromě jiného i to, že po požití tohoto česnekového extraktu mohu směle do společnosti, aniž bych se bála česnekového zápachu.“

TYMIÁNOVÁ SMĚS

Obsahuje byliny, které napomáhají aktivovat imunitní systém. Přípravek podporuje organismus během nachlazení, příznivě ovlivňuje průběh hojivých procesů, zejména při zánětlivých obtížích, zklidňuje podrážděné sliznice a celkově zlepšuje tělesnou odolnost.

Zora Jandová:

„Tahle směs mi dělá skutečně radost. V ní obsažené byliny sbírám a používám v čerstvé nebo sušené podobě, pomáhají mně i mým blízkým ve formě čajů nebo mastí. U tohoto koncentrátu je zapotřebí ohlídat dávkování, ale velice mu věřím. Pro toho, kdo nemá možnost bylinky sbírat, je tato forma ideální.“

API VITAMIN

100% přírodní produkt, který neobsahuje chemické konzervační látky či barviva a není obohacován ani vitamíny vyráběnými synteticky. Balení obsahuje srovnatelné množství přírodního vitamínu C jako 22,5 zralých citronů. Apivitamin je bohatý na antioxidanty a bioflavonoidy. Zpracování výrobku probíhá za studena, což je důležité pro zachování původní kvality včelího medu i stability přírodních vitaminů.

Zora Jandová:

„Pokud nemá někdo med vysloveně zakázaný třeba kvůli alergii nebo obsahu cukru, může tento přípravek směle konzumovat a ještě navíc udělá něco pro své zdraví. Jen malé děti do tří let si musí ještě chvíli nechat zajít chuť. Ostatní ať klidně mlsají.“

BIO KARITÉ – EUKALYPTOVÝ BALZÁM

Osvěžující balzám s bambuckým máslem je mimořádně účinný při nachlazení a dýchacích potížích. Jedná se o čistý přírodní produkt v biokvalitě.

Zora Jandová:

„Tento balzám mohu s radostí doporučit, obzvlášť v době, kdy nastupují různá respirační onemocnění kvůli častým změnám počasí. Příjemná vůně při použití nebouchne do nosu jako některé zaručené „čínské mastičky“, takže se tento balzám hodí i pro malé děti.“