Prostata – vyšetření rakoviny prostaty má dle dvacetileté studie nulový benefit

cm prostata

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Nenechte nikoho z onkologického průmyslu, aby Vám lhal o vyšetření rakoviny prostaty: Test má nulový vliv na délku vašeho života. To je závěr dvacetileté studie, které se zúčastnilo více než 9000 mužů. Co myslíte, jaké byly výsledky po 20 letech sledování? Žádná významná změna v úmrtnosti mezi těmi, co podstoupili vyšetření rakoviny prostaty a těmi, co ho neabsolvovali.

Jinými slovy, vyšetření rakoviny prostaty je test, který využívá strach mužů k tomu, aby se nechali naverbovat k absolvování zbytečných a potenciálně škodlivých rakovinových vyšetření. To je důvod, proč onkologický průmysl toto vyšetření používá: je to silný donucovací prostředek! Muže to vyděsí natolik, že souhlasí s drahými, vysoce výnosnými vyšetřeními, které jsou pak naúčtované jejich zdravotním pojišťovnám. (Není divu, že takový zdravotní systém vede k bankrotu celého státu…).

Tato studie byla mimochodem publikována v British Medical Journal (http://www.bmj.com/content/342/bmj.d1539). Já osobně BMJ ve většině případů moc nedůvěřuji, jelikož silně propagují vakcíny a léky selektivním publikováním výzkumů. Právě ale to je na tomto případě pozoruhodné: Dokonce i BMJ připouští, že vyšetření rakoviny prostaty nefunguje!

Proč lékaři stále používají neefektivní test rakoviny prostaty?

Pokud vezmeme v úvahu, že test rakoviny prostaty  nevede k žádnému zásadnímu užitku pacientů, nabízí se otázka: Proč nemocnice a onkologická centra tento test stále používají? To není jenom klamavá reklama – to je také špatná medicína! A kdyby se něco takového dělo v jiném odvětví, někdo by pravděpodobně skončil za mřížemi.

Kdybyste prodali auto, které by se ukázalo být v horším stavu, než jste tvrdili, mohla by na vás být podána žaloba. Kdybyste prodali nějaký finanční produkt, u kterého byste uvedli nepravdivé nebo neúplné informace, bylo by to považováno za vážný podvod. Jak je tedy možné, že nemocnice a onkologické kliniky prodávají testy rakoviny prostaty, které jsou naprosto padělané a prochází jim to?

Odpovědí je, že moderní medicína nemá žádnou zodpovědnost. Ve většině případů se jedná o vykonstruované šarlatánství. Například vakcíny proti chřipce jsou založené na úplně vymyšlených důkazech, které nemají s vědou nic společného. Vyšetření symptomu ADHD (hyperaktivita s poruchou pozornosti) je absurdně transparentním marketingovým prostředkem na zvýšené předepisování psychiatrických léků. Mamografy ve skutečnosti způsobují rakovinu prsu.

Je to všechno „fingovaná medicína“ v impozantní pohádce o zdravotní péči

Víte, v medicíně nemusí být nic skutečně vědecky dokázáno. Důvod, proč jsou testy rakoviny prostaty tak populární, je úplně stejný, jako proč jsou tak moc propagovány vakcíny proti chřipce: Protože propagátoři moderní medicíny mají hluboce zakořeněné, až kultovní, přesvědčení o všem, co se naučili na lékařské fakultě, bez ohledu na to, jestli to je podloženo fakty, anebo nikoliv. Jinými slovy, testy rakoviny prostaty jsou v podstatě lékařská voodoo, která nefungují o nic lépe, než zapichování jehlic do hadrové panenky. Mimo jiné – v průběhu posledních desetiletí doslova desítky studií zjistily, že některá antidepresiva nejsou o nic účinnější než placebo.

Pokud se chcete nechat vyšetřovat na různé nemoci, je to samozřejmě Vaše volba. Ale vězte, že čtení z tarotových karet by mohlo být vlastně hodnotnější, jelikož by Vás přimělo přemýšlet o Vaší vnitřní cestě a možná přijmout zodpovědnost za Váš život, spíše než ho přenechat naprosto nekompetentním onkologům, kteří i nadále provádějí falešné testy rakoviny prostaty, u kterých bylo znovu a znovu potvrzeno, že jsou úplně k ničemu.

Dokonce i pak, kdyby Vám bylo řečeno, že máte rakovinu, jediná racionální věc, kterou v každém případě můžete udělat, je změna životního stylu zahrnující proti-rakovinové aktivity jako procházky na slunci, vyhýbání se toxickým syntetickým chemikáliím a tak dále. Tyhle věci byste ale měli dělat, i když rakovinu nemáte!

To je důvod, proč se nenechávám vyšetřovat na žádnou nemoc. Už mi bylo 40 a žiji velice zdravým životním stylem. Jím značné množství proti-rakovinových super-potravin a úplně se vyhýbám (nejlépe jak je to jen možné) syntetickým chemikáliím v jídlech, produktech osobní hygieny, v zahradničení a tak dále. Proč bych se vůbec měl nechat vyšetřovat na rakovinu? Nemám k tomu žádný pádný důvod.

Rakovina není něco, co by Vás zasáhlo jako úder bleskem. Je to něco, co se ve Vašem těle rozvíjí desetiletí, než vypukne v nemoc – a rakovinové tumory rostou, pouze pokud je necháte. Nejsnazší způsob prevence proti rakovině je zvýšení hladiny vitamínu D na 70 – 90 ng/ml, dále je důležité jíst hodně čerstvých růžičkových kapust, pít čerstvé džusy, cvičit a vyhnout se chemikáliím způsobujícím rakovinu. Dopřejte si dostatek spánku, vyhněte se nadměrnému stresu a jezte superpotraviny jako například borůvky (které jsou napěchované antirakovinovými živinami). A také přestaňte jíst rafinované cukry, protože rakovinové tumory cukr prostě milují.

Není na tom nic těžkého. A když se tohoto postupu skutečně držíte, riziko vzniku rakoviny se u Vás bude blížit nule. Samozřejmě, stále můžete vdechnout zatoulaný kousek plutonia z Fukušimy, ale dokonce i v tomto případě,Vás antioxidanty ochrání před radiací a značně snižují riziko vzniku rakoviny dokonce i v případě ozáření nukleárním radioaktivním spadem.

Odpovědí je výživa a životní styl, nikoliv vyšetřování nemocí, které je k ničemu. Nenaleťte falešným testům rakoviny prostaty ani mamografům. Byly vytvořeny, aby Vás vyděsily a stal se z Vás vysoce profitový pacient. Vůbec nijak nepřispívají k zlepšení Vašeho zdraví, spíš naopak – můžou Vám uškodit.