Sexuální slast jako originální vánoční dárek!

cm muz zena4

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Vánoce se kvapem blíží a vy si stále marně lámete hlavu, čím byste potěšili svou polovičku? Čas se krátí a uvědomujete si, že parfém jste nadělovali loňské Vánoce, spodní prádlo k letošním narozeninám a dárkový poukaz vám připadá příliš neoriginální – ostatně když si celoročně tak pracně budujete image úžasné osobnosti plné chytrých a neotřelých nápadů, přece si to na Vánoce nezkazíte!

Den co den se pokoušíte ze svého protějšku nenápadně vydolovat jeho nejtajnější přání, ale stále jenom slyšíte, že touží po překvapení. A proč vlastně ne, řeknete si. Váš letošní dárek bude překvapením, které partnerovi nejdříve vyrazí dech údivem, ale v následující chvíli vás už bude s obšírnými slovy díků blahořečit. Dárek, který si rozbalí – nejlépe přímo ve své posteli  – teprve, až půjdou děti či rodiče spát. Vaším dárkem bude jedna z nejmodernějších sexuálních pomůcek.

Dávno překonané jsou doby, kdy bylo používání sexuálních pomůcek tabu pro celou společnost, kdy se sexy hračky vyráběly z nekvalitních levných materiálů a jejich podoba byla spíše odpudivá, než aby vyvolávala chuť na sex. Dnešní luxusní vibrátory i další produkty vás překvapí svými tvary, funkcemi, materiály i jedinečným designem, často oceněným světovými cenami v oblasti návrhářství.

Duální vibrátor We-Vibe
Absolutním hitem posledního roku a držitel cen Zákaznická volba a Erotická pomůcka roku. Duální vibrátor We-Vibe s jedinečným provedením je úplně první prostředek, který lze použít i při milování s partnerem – tedy vlastně s vámi. Ale nebojte se, že by vám We-Vibe během styku jakkoliv překážel! Naopak i vám bude působit rozkoš zážitek vibrující vagíny a zvlášť si užijete silné odezvy partnerky. Inovativní provedení umožňuje, aby vibrátor ženy stimuloval zvnějšku i zevnitř současně a We-Vibe tak svou všestranností nahrazuje celý sortiment hraček pro dospělé.

Pouto lásky a Sladké pokušení
Pro zpestření sexuálního života partnerů a užívání si zábavy při sexu je skvělým dárkem Pouto lásky. Pouto lásky v přeneseném slova smyslu vyjadřuje vztah mezi dvěma lidmi (jako manželské pouto). Balíček obsahuje Orgastický gel Durex Play O a Kondomy Pleasuremax. Balíček Sladké pokušení (kondomy Select a lubrikační gel Play) Vám přinese ozvláštnění a zábavu do sexuálního života. Smyslnou a stimulující masáž Vám poskytne masážní gel a lubrikant v jednom. Milostná předehra i samotné milování jsou tak naplněny těmi nejsmyslnějšími zážitky, jaké si jen lze představit.

Snad se nám tímto podařilo zúžit vaše přemýšlení o dárku na několik málo konkrétních produktů. To už není tak složitý výběr, nemyslíte? Co na tom, že na obligátní otázku „A co přinesl Ježíšek tobě?“ šťastní obdarovaní odpovídají beze slov pouze o něco červenějšími tvářemi, než jsou obvykle?