Psí sádlo při akutních respiračních onemocněních

cm bolest v krku1

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Při silném kašli se nejen u dětí, ale i u dospělých doporučuje použít k natírání oblasti hrudníku či zad éterické oleje anebo osvědčené bylinné masti z lékárny. Účinné látky léčivých rostlin po aplikaci masti snadno pronikají do pokožky. Tkáň hrudníku se více prokrvuje a dítě nebo dospělý pacient může snáz vykašlávat. Při inhalaci silic se navíc uvolňují a čistí dýchací cesty, což přináší výraznou úlevu.

Akutní respirační infekce neboli infekce dýchacího ústrojí patří mezi nejčetnější onemocnění obyvatelstva prakticky na celém světě a postihují všechny věkové kategorie. Jsou nejčastější příčinou pracovní neschopnosti a absence dětí ve škole. Dosud neexistuje dostatečně účinná léčba virových respiračních onemocnění. Jak tedy pomoci?

Doporučuje se především klid na lůžku v domácím ošetření a bohatý přívod tekutin, který je nezbytný především při vysoké horečce. Zejména dětem můžeme ulehčit průběh onemocnění tím, že jim usnadníme dýchání a pomůžeme odstranit hleny z dýchacích cest. Již naši předkové objevili blahodárné účinky psího sádla při jeho aplikaci do oblasti hrudníku a zad. A právě generacemi prověřené účinky psího sádla při respiračních onemocněních se staly inspirací při vývoji unikátní bylinné masti Dr. Weisse – PSÍ SÁDLO.

Tato bylinná mast obsahuje extrakty z 10 rostlinných drog, jejichž účinné složky jsou známy svými výraznými antibakteriálními a hojivými účinky při onemocnění dýchacích cest. Psí sádlo se tradičně maže na hruď a záda. Po jeho aplikaci se na pokožce vytvoří speciální ochranný film, díky kterému nedochází ke ztrátám vody a účinné látky léčivých rostlin uvolněné do včelího vosku tak pronikají snadno snadněji do pokožky. Přítomné esenciální oleje zvyšují prokrvení tkání v oblasti hrudníku, a tím zvyšují sekreci hlenu a usnadňují vykašlávání.

Při rýmě se často nevyhneme odřenému nosu. Zde pomůže PSÍ SÁDLO Dr. Weiss® hned dvakrát. V prvé řadě obsahuje velmi účinnou eukalyptovou a tymiánovou silici s protizánětlivými a desinfekčními účinky, jejichž inhalace uklidňuje podrážděnou sliznici dýchacích cest, uvolňuje ucpaný nos a usnadňuje dýchání. Bylinné extrakty s antiseptickými, hojivými účinky a včelí vosk pak velmi suchou, popraskanou kůži hydratují a uleví od bolesti.

Na základě dlouhodobého vývoje a testování obsahuje Originální bylinná mast PSÍ SÁDLO Dr. Weiss® optimální kombinaci a koncentraci účinných látek, která je velmi šetrná k citlivé pokožce a je vhodná i pro děti od 1 roku.

BYlinnou mast PSÍ SÁDLO Dr. Weiss® naleznete v naší nabídce.