Pro krásné ruce a zdravé nehty

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Ne nadarmo se říká, že ruce a nehty prozradí o jejich nositeli více, než by si přál. Dbejte proto o krásné ruce a starejte se o nehtovou kůžičku a zdravé nehty. Péče o nehty je stejně tak důležitá, jako péče o pokožku rukou. I v péči o nehty se setkáváme s řadou nedostatků, jako je křehkost, vysoká lámavost, štěpitelnost nehtů a ztráta jeho lesku.

Pro zdravý vývoj nehtu bychom mu měli zajistit dostatek vhodných živin ať již vhodnou stravou nebo potravinovými doplňky, ale také i správným prováděním manikury a následnou péčí různými pěstícími krémy, oleji nebo balzámy apod. Jedním z takových pečujících prostředků může být novinka od výrobce certifikované přírodní biokosmetiky Saloos – bio Karité balzám na nehty. Balzám v malém praktickém balení do kapsy i do kabelky se stane vaším společníkem doma, v práci, na cestách, při sportu. Je vždy po ruce, kdykoliv potřebujete. I tentokrát se můžete spolehnout na pečlivý výběr použitých surovin ve špičkové bio kvalitě. Jednotlivé ingredience jsou zkombinovány tak, aby balzám byl účinný a zároveň vám přinesl potěšení.

Základem bio Karité balzámu na nehty je hojivé přírodní bambucké máslo v bio kvalitě, obohacené o rostlinné bio oleje té nejvyšší kvality, vzácné vosky (včelí vosk, candellina), bylinné extrakty a 100% přírodní esenciální oleje. Pravidelná masáž bio Karité balzámem na nehty přispívá ke zjemnění a zvláčněni nehtové kůžičky a tím ke snadné úpravě nehtů. Používání balzámu by se mělo stát samozřejmou součástí manikurního rituálu. Kůžička je měkčí a dobře se zatlačuje (nejlépe dřevěnou tyčinkou), riziko tvorby záděrů a vzniku infekce je nižší. Bambucké máslo v kombinaci s dýňovým olejem, bohatým zdrojem zinku, má blahodárný vliv na zpevnění a posílení nehtů. Produkt je vyroben v biokvalitě a neobsahuje konzervační, syntetické vonné ani barvicí látky. Balení 19 ml.

Přípravek Bio Karité balzám na nehty naleznete v naší nabídce.