Paipo, kouřit zdravě, odvykání kouření, dieta pro kuřáky

cm cigareta1

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

PAIPO je japonská alternativa cigarety. Jedná se o bylinný inhalátor, který neobsahuje nikotin, dehet ani jiné zdraví škodlivé látky. Významně využívá účinku aromatických olejů – aroma-terapie. Nezapaluje se, proto při jeho používání neobtěžuje nekuřáky. Celkově uvolňuje a navozuje pocit pohody, eliminuje napětí. Může pomoci odvykajícím kuřákům, neboť reflektuje psychické aspekty kouření. PAIPO vydrží přibližně 8 hodin nepřetržitého používání. Velkou výhodou je, že Paipo není jednorázové, inhalaci je možné kdykoli přerušit a pokračovat v ní dle potřeby. Paipo nepoškozuje pleť ani zuby a je zároveň vhodným doplňkem programu na hubnutí. Paipo osloví i ty, kteří hledají zajímavou alternativu ke žvýkačkám nebo bonbónům.

Paipo tak nabízí pomoc pro ty kteří chtějí:

 • Kouřit zdravě a to i na místech kde je kouření zakázáno nebo je nevhodné.
  PAIPO se nezapaluje, a proto nevznikají žádné zdraví škodlivé zplodiny. Neobsahuje nikotin dehet ani jiné zdraví škodlivé látky. Můžete jej proto používat i na místech, kde je kouření zakázáno nebo v případech, kdy kouření není vhodné. V nemocnicích, čekárnách, dopravních prostředcích, v blízkosti dětí, během těhotenství atd.
 • Přestat kouřit nebo kouření omezit.
  Paipo pomáhá přestat kouřit, neboť reflektuje psychické aspekty kouření. Má rozměry i tvar jako cigareta a používá se jako cigareta. Je tedy možné velmi podobně strávit chvilky relaxace či odpočinku jako při cigaretě a postupně odbourat psychickou závislost.
  Paipo je také vhodné pro snižování abstinenčních symptomů spojených s fyzickou závislostí. Snižuje touhu po cigaretě, neboť napodobuje cigaretu. Úspěšně pomáhá snížit chuť k jídlu a tím předejít nadváze. Těm, kterým pomáhala cigareta během soustředění, může Paipo pomoci i v tomto případě.
 • Zhubnout nebo nepřibrat v důsledku odvykání kouření – dieta pro kuřáky.
  PAIPO je vhodné i pro ty, kteří již přestali kouřit a mají problémy s přibývající tělesnou hmotností. Při odvykání kouření chybí pocit cigarety v ústech, a proto bývá nahrazována jídlem, žvýkačkami nebo bonbóny. Náhrada jídlem vede k zvýšenému příjmu kalorií. V případě žvýkaček a bonbónů dochází k nadměrné tvorbě slin a tím zvyšování pocitu hladu. PAIPO je jedinečné i v tomto případě. Navozuje pocit cigarety v ústech, nezvyšuje tvorbu slin a navíc je bez kalorií.

Celkovou nabídku japonské alternativy cigarety Paipo naleznete v naší nabídce.