Osteoporóza – léčba úspěšně vyřešena!

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Toto je sdělení zatím jen krátce a na úvod: v České republice jsme jako první na světě našli velmi efektní způsob na léčbu osteoporózy. V praxi jej provozujeme již od roku 2001 a k dnešním dnům máme již dostatek zkušeností s dobře rozpracovanou praxí. Jsme celosvětově první a dlouhodobě jediní (zapsáno v červnu 2004), kteří mají u svých klientek a klientů zřetelné a opakovaným denzitometrickým vyšetřováním potvrzené přírůstky kostní hmoty – navíc v mnoha případech doprovázené dalšími regeneračními efekty, zatímco „zbytek světa“ osteoporózu dosud nanejvýš zastavoval – a to ještě mnohdy za cenu velmi nežádoucích až vysloveně toxických vedlejších účinků.

Měřitelné přírostky denzitometrických ukazatelů se dostavují již po šesti měsících komplexní léčby. Na stopu té správné cesty přišel písecký rodák a můj kolega MUDr. Jan Míka když poprvé zkombinoval „staré s novým“:

V této kombinaci je zatím nenahraditelný moderní přípravek, který spolehlivě dopraví potřebné stavební látky až do nitra kosti – až ke stavebním kostním buňkám zvaným osteoblasty. Současně je nutno současně užívat velmi prastaré přírodní prostředky o nichž se již dlouhá století ví, že prokazatelně zpomalují procesy stárnutí. Tyto látky dokáží – každá trochu jiným mechanismem – podpořit slábnoucí aktivitu stavebních kostních buněk.

Princip je tedy jednoduchý – dostat vápník, hořčík (a spol.) až ke stavebním kostním buňkám a současně slábnoucí funkci těchto buněk nějakým další produktem REGENEROVAT. Je téměř samozřejmé a snadno pochopitelné, že moderní chemikálie, hrdě vydávané za „léky“ nic v našem těle neregenerují, zatímco přírodní látky mnohdy ano – a další „biologický zázrak“ je od roku 2001 na světě!!

Proč mluvím o biologickém zázraku: pokud osteoporóza (řídnutí kostí) je jedním z mnoha jevů doprovázejících stárnutí organismu – a pokud mám k dispozici způsob jak tento proces nejen zastavit, ale i měřitelně vracet nazpět k hodnotám odpovídajícím mladšímu věku – tak se vší vážností tento jev mohu nazvat biologickým zázrakem. Zvláště pokud kromě zlepšení kostních ukazatelů klienti referují i o dalších projevech zlepšení jejich celkového zdraví.

To, že „lékař léčí, ale jen příroda uzdravuje“, dokonale platí nejen u osteoporózy.

Upozornění pro kuřáky:

Kouření – a to platí obecně u většiny přírodních preparátů – v mnoha případech silně omezuje jejich možnosti působení a neblaze zmenšuje výsledky přírodní kúry. Někteří léčitelé (lékařů se to netýká) dokonce odmítají brát kuřáky do své péče – právě z těch důvodů, aby jim nekazili dobrou pověst šířením svého zklamání („byl jsem u pana XY, užíval jsem všechny jeho bylinkové přípravky – a vidíte, ani ten mi nepomohl …“). Samozřejmě, že i jiné závažné chyby proti zdravé životosprávě zhoršují možnosti harmonizačního či dokonce regeneračního působení přírodních látek, ale kouření se jeví ze všech těchto prohřešků jako nejzávažnější.

Ideální by bylo mít tento článek jen jako základní informaci a detailněji se poradit v naší internetové poradně. Můžeme pak vzít v úvahu Váš celkový zdravotní stav a přesněji navrhnout , jaká kombinace pro regeneraci kostní hmoty a v jakém dávkování by byla nejvhodnější právě pro Vás.