Můj oblíbený Balneol

balneol e1602779007573

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Když jsou radosti, jsou i starosti. Dbám na své zdraví, ale občas mě dožene například rýma. Vzhledem k tomu, že jsem masérka, je pro mě rýma obzvlášť nepříjemná. Nechci rušit klienty svým smrkáním a u terapie slovem potřebuji volně dýchat.

Hned při prvních příznacích zahájím léčbu Balneolem. Napustím si vanu horkou vodou, přidám Balneol, vypnu myšlenky a nechám rozpouštět vše, co má být rozpuštěno. Pro uvolnění nosu si ponořím obličej do vody a frkám do ní. Nosní dírky se příjemně namasírují, uvolní a já mohu opět volně dýchat. Také si rovnou v Balneolu opláchnu vlasy, opečuji kolena, ruce, břicho, od partnera si nechám promasírovat záda a na závěr jen tak ležím a relaxuji.

Balneol mi také podpořil léčbu kolene, které mě silně rozbolelo během velkého emocionálního vypětí. Bolest omezovala v pohybu a vzhledem k umístění mé masérny ve druhém patře bez výtahu mi komplikovala příchody i odchody. S námahou jsem se dostávala do vany s balneolovou koupelí, ale vyplatilo se. V kombinaci s masáží nohy, cvičením, mazáním krémy Artrin a Protektin mě koleno po dvou měsících přestalo bolet. Také jsem v této době oceňovala koupelovou relaxaci, která mi po celém dni s bolestí zlepšila náladu. Po koupeli, která mě nabije energií a vitalitou, se směle pustím do čištění vany. Rituálně tím odplavím vše, co se při koupeli rozpustilo.

Balneol ráda používá i moje máma. Někdy nemůže dospat nového dne, a tak si před denním šrumem užije koupel v Balneolu. Dopřeje tím péči svým „ozdravení-chtivým“ kolenům, křečovým žilám a oteklým kotníkům. I smysly si přijdou na své, ráda čichá uvolňující vůni grepu, túje, jalovce, kafrovníku, litsey a stiraxu. Koupel ji nastartuje do nového dne, lépe zvládá hodinovou procházku s pejskem a starost o zahrádku i slepice.

Zdroj: www.energy.cz