Hormonální kacířství – estrogenová vražedná pravda – úvod do seriálu

cm zena v zelenem oparu

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Již delší dobu dávám dohromady materiál, který by dokázal upozornit na zvětšující se problém lidstva. Kdykoliv se v historii vyskytne jev, který je hromadný, přehnaný, jev, který naruší rovnováhu v přírodě, ve společnosti, vždy dojde ke katastrofě. Ona katastrofa na sebe bere různou podobu, ať je to potopa, zemětřesení, požár nebo se přežene mor, tyfus či jiná epidemie. V místě konfliktu vznikne válka, v těle se objeví zánět, dojde k destrukci, ke zničení, ke smrti, k zániku. Potopa nečistotu spláchne, požár spálí, co přijde do cesty. Na nevhodné chování lidí – na promiskuitu přijde metla – syfilis, kapavka nebo novodobější AIDS.

Příroda si to tak zařídí, že to „špatné“ odstraní a uvolní místo pro nový začátek. Takovým signálem pro blížící se katastrofu je hromadné užívání hormonální antikoncepce. Tiskové zprávy píší o 2 milardách žen, které ji na naší planetě užívají. V holistické medicíně, v homeopatii apod. známe pojem miasma. Kdysi ve středověku byl velmi rozšířen svrab – jeho dnešní podoba je ve formě ekzému a podobných svědivých nemocí. Hovoříme o psorickém miasmatu. Kdysi tolik rozšířená syfilis je původcem pro nemoci, které jsou charakteristické různými výtoky – hovoří se o sykotickém miasmatu. Tuberkulóza zase dala podklad pro kašel, dušnost, astma – plicní nemoci – hovoří se o tuberkulinickém miasmatu.

Nemoci, které se dostávají do chronického stavu a které jsou potlačovány různými léky a nejsou léčeny od příčiny, se nazývají rakovinné (karcinosinum), často jsou zde překřížena a prokombinována výše uvedená miasmata. AIDS je pokračování sykotického a rakovinného miasmatu, kde je totálně zdevastovaný obranný systém člověka. Z tohoto pohledu se generační užívání nepřirozené syntetické hormonální antikoncepce jeví jako základ pro novodobé lidské miasma. Pravděpodobně bude mít podobu hrozivou – dotýkající se podstaty lidstva – to je neschopnost rozmnožování. Již nyní se mu říká hormonální miasma.

Výchova mladých lidí odbočila od principů vytváření rodiny jako základu pro zachování rodu. Význam sexu má v dnešní době zcela jiný význam. Rodiče považují za splnění svého úkolu, když docílí, aby jejich 16-letá dcera navštívila gynekologa, který jí nasadí hormonální antikoncepci, a tím se zajistila před nechtěným otěhotněním. Často se setkávám s tím, že zpočátku se užívá hormonální antikoncepce, aby dítě nebylo, a potom, když je očekáváno, nejde to, protože jsou různé potíže. Hlavním mechanizmem účinku hormonální antikoncepce je totiž útlum ovulace, to dělají progestiny, a estrogenní složka zajišťuje především pravidelnost cyklu. Po vysazení může logicky dojít k selhání této účinnosti. A vaječník pak není schopen sám produkovat vajíčko. Žena, která užívala hormonální antikoncepci, najednou nemůže otěhotnět.

Myslím si, že se najde hodně lidí, kteří s tímto článkem nebudou souhlasit. Každý má právo se na věc dívat svýma očima. Smyslem následujícího seriálu je ukázat jiné pohledy na problematiku, pohledy, které nejsou tak často uveřejňovány v běžných mediích.